13 lipca

13 lipca

Pielęgnacja na urlopie, te kosmetyki sprawdzą się na wakacjach

 Pielęgnacja na urlopie, te kosmetyki sprawdzą się na wakacjach. Minimalizm tak szeroko komunikowany? Jestem na tak, ale z głową, by skóra nie doznała szoku, jak zawsze do wszystkiego trzeba podejść z głową

Pielęgnacja na urlopie, te kosmetyki sprawdzą się na wakacjach

Łagodne oczyszczanie to moja codzienność, prócz olejków do demakijażu, które zmywają spf przyda się również łagodny, micelarny żel z Bioderma Sinsibio, idealny do każdego typu skóry szczególnie wrażliwej. U mnie retinoidy sa obecne całorocznie, chowam się przed słońcem, ale też za warstwą fotoochrony, ten retinal od Inti Skin świetnie się sprawdza niezależnie od pogody i nie wyobrażam sobie bez niego pielęgnacji, bo rozjaśnia, wygładza i skóra jest bardziej jędrna. 

retinal od Inti Skin

Skórze daj pić za sprawą dobrego nawilżającego a jednocześnie lekkiego w formule i kojącego dzięki algom i prebiotykom od Pure by Clochee Micro Biome. Krem o lekkiej kromowo-żelowej konsystencji również się sprawdzi szczególnie w przypadku skór mieszanych i tłustych, ten od Antipodes Baptise daje poczucie aromaterapii połączonej z naprawdę sporą dawką nawilżenia. W większości hoteli są mini lodówki, które może nie zamrożą wody, ale na pewno świetnie schłodzą nasze kosmetyki a tym bardziej płatki pod oczy Fillmed, schłodzone zniwelują opuchnięcia i silnie nawodnią skórę w okolicach oczu.

Antipodes Baptise

Pure by Clochee Micro Biome

Produkty pochodzą z paczek pr lub z niezobowiązujących współprac. Nie ma to wpływu na opinię.