09 lipca

09 lipca

Perfumy Adopt z Rossmann, które Cię schłodzą

 Dzień dobry urlopowicze! Nie ukrywam, ja też trochę zwolniłem tempo, bo w końcu jest czas na to, by oddać się pasji, ale tez chwila odpoczynku i trochę mniejsza częstotliwość przed monitorami. Dziś o perfumach chłodzących Adopt z Rossmann

perfumy adopt rossmann

Co to znaczy, że perfumy chłodzą? Nie, to nie dodatek mentolu, ale chodzi tu o to, że perfumy, które w nutach mają cytrusy bez żadnego podbicia wanilią są orzeźwiające a te z miękkimi nutami są ciepłe, otulające. 
Perfumy Adopt to mnogość wariantów zapachowych, od tych słodkich, inspirowanych różnymi miejscami na świecie po te owocowe czy przynoszące nam wspomnienia choćby z wizyty u barbera. 
Marka zadbała o testery w Drogeriach Rossmann więc można do woli testować i wybrać kilka dla siebie, bo cena jest przystępna a często również można je spotkać w promocji. 
Wygodna formuła perfumetek zapewne ucieszy tych z Was, którzy lubią perfumy zabierać ze sobą w podróż, do pracy czy siłowni. 

Mój faworyt, który przypomina mi cytrusy marki Atelier Cologne to Adopt Eau Des Orangers to perfumy cytrynowe z dodatkiem mięty, tej którą znamy z ogródka, świeżo zerwaną dodawaną do lemoniady czy herbaty i wody. Absolutnie świeży, cytrusowy, chłodzący napędzający do działania! 

Adopt Fresh Cologne ma trochę męskiej nuty, tej znanej, bezpiecznej, retro niczym tradycyjny krem pod goleniu, ale z domieszką pomarańczy, która jednak tu przeważa tworząc kompozycję uniwersalną zarówno dla kobiet i mężczyzn (jak wszystkie tu opisywane). Pierwiastek męski jest tu pociągający, trochę retro, ale w tym znaczeniu, że nie jest stary. To retro nowoczesna, przyjemna woń. 

Adopt Sunrise Paradise pomarańcza, otwarcie jest orzeźwiające po to, by po chwili wyczuć lekką słodycz tego owocu. Kompozycja z biegiem chwil się zmienia, nie jest przytłaczająca, z lekkich świeżych woni ukazuje się łagodna pomarańcza - to kompromis między cytrusowością a słodkością, te nuty spotkały się ze sobą w połowie drogi i świetnie ze sobą współgrają. Para idealna. 

Perfumy Adopt z Rossmann, które Cię schłodzą

Co do trwałości, są to cytrusy bez podparcia mocnymi nutami typu wanilia, ambra czy bursztyn, dlatego kompozycje te nadają się do częstego opryskiwania się, śmiało można powtarzać aplikację perfum 2/3 razy dziennie, by trwały i trwały. Powinny jednak wytrzymać 2/3 godziny pojedynczą aplikacją. 

Perfumy dostępne w Drogerii Rossmann 

Perfumy otrzymane w paczce pr, nie ma to wpływu na opinię.