26 lipca

26 lipca

Guerlain LHomme Ideal Extreme

Perfumy odzwierciedlają naszą osobowość, charakter i styl bycia. Perfumy są niczym ubranie, które co dziennie zmieniamy, lub zakładamy podobne. Dzisiaj nowa interpretacja zapachu Guerlain L'Homme Ideal Extreme.


Guerlain LHomme Ideal Extreme

Guerlain L'homme Ideal Extreme


Zazwyczaj zapachy opisuję historią bohatera mojej wyobraźni, tak będzie i tym razem. Zapraszam w moją podróż.

Mężczyzna ubrany jest w białą koszulę, za gorąco na marynarkę, trzyma ją w ręku razem z brązową skórzaną aktówką. Jego celem jest kasyno a raczej jego część barowa gdzie czeka na niego przyjaciel, z którym zna się sporo lat. Na miejscu decydują się zająć miejsca przy barze, proszę o whisky i popielniczkę i od razu odpalają dobrej jakości cygaro. Dyskutują na temat pracy, swojej rodziny i problemach jednak po łyku whisky przemyślenia są dość konkretne ukierunkowane na działanie niż na użalanie się. Główny bohater widzi pozytywne strony jak i negatywne problemów, ale też tych zadań, które przynoszą mu zyski.
Mężczyzna ma wiele pasji po za pracą w której głównie zajmuje się ważną dokumentacją, lubi podróżować z rodziną. Jego celem jest zapewnienie sobie i swojej rodzinie dobrego życia, nie bez powodu bo został wychowany twardą ręką, dlatego ten charakter jest tak mocny.

LHomme Ideal Extreme


Elegancji dotrzymuje różowy pieprz i bergamotka, wyrazistości cynamon i owocowa śliwka a kwintesencji drzewne nuty cedru, paczuli, tytoniu i fasoli Tonki.
Kompozycja (nie) tylko dla mężczyzn konkretnych, wyrazistych, mocnych.... ale też ciepłych i pełnych ambicji życiowych. Nie jest to zwykła mgiełka, nuty orientalne, drzewne, skórzane i dymne mają swój charakter, który utrzymuje się dosłownie przez cały dzień. Tu nie chodzi o wylanie na siebie połowy flakonu - wystarczy niewiele by perfumy Guerlain Ideal Extreme dały o sobie znać.

Niesamowity elegancki, wyrazisty i mocny zapach jest bardzo trwały. Dla niektórych może być on idealny na okazje, wieczory, bankiety czy ważne rozmowy, ja jednak uważam, że mocny akcent w postaci zapachu nawet w ciepły dzień może wyrażać nasz nastrój i w razie potrzeby poinformować o naszym zwarciu i gotowości do działania. 

perfumy guerlain


Woda perfumowana 50 ml - 386,-
Woda perfumowana 100 ml - 523,-