19 lipca

19 lipca

Perfumy Pepe Jeans

 Marka Pepe Jeans może kojarzyć się z świetną jakością ubrań, jeansów, butów, ale wiecie, że Pepe Jeans to nie tylko ubrania? Perfumy, które wyglądają jak drinki, shakery, przypominają nam imprezę, wakacje czy urlop

Perfumy Pepe Jeans

Pepe Jeans for Her uroczy drink na słonecznej plaży, beztroskie dni, bez zmartwień o pracę, czas czy pogodę. Perfumy pachną słodkim, mlecznym malibu, zapach ciągnie się za sobą wabiąc spojrzenia. Właśnie tak czuję ten zapach, jest słodkawy, alkoholowy, ale w tym dobrym znaczeniu, można tu wyczuć również migdały i wanilię co dodaje uroku i sprawia, że perfumy te będą dobrze się nosiły cały rok, bo któżby nie chciał mieć urlopu tak długo!
Sam flakon zasługuje również na uwagę, bo to po prostu drink, flakon szklany, absolutnie piękny, nóżka jest plastikowa więc należy być ostrożnym przy zabieraniu go ze sobą. 

Nuty głowy: pianka marshmallow, migdał, tangeryna
Nuty serca: wódka, wanilia, mleko migdałowe
Nuty bazy: bursztyn, piżmo 

pepe jeans for her

Pepe Jeans for Him shaker idealnie mieści się w męskiej dłoni, to nie spokojny chemik a mężczyzna pewny siebie, zdecydowany, odważny i stawiający pewne kroki, jednocześnie jest uroczy, wrażliwy i wyrozumiały. Połączenie idealne? Może to właśnie zasługa tego shakera, że tyle cech wyblendował!
Do rzeczy, zapach jest otulający, korzenny, przyprawowy i delikatnie słodki z nutką pikanterii. Łagodna, okrągła wanilia romansuje z pikanterią palonej kawy a przy tym bardzo ładnie tu gra ziołowa lawenda, gałka muszkatołowa, świeżości owoców tu niewiele, ale gdzieś tak wybrzmiewa słodycz ananasa ujarzmiając ten romans. 

Nuty głowy: ananas, mandarynka, bergamotka
Nuty serca: lawenda, gałka muszkatołowa
Nuty bazy: wanilia, palone ziarna kawy, drzewo bursztynowe

Perfumy Pepe Jeans dostepne w Drogeriach Hebe online oraz offline

Pepe Jeans for him

Perfumy otrzymane w paczce pr, nie ma to wpływu na opinię i zdjęcia.