13 stycznia

13 stycznia

Srebrny męski zegarek Casio zegarmistrz

 Zegarek to element praktycznej stylizacji i jednocześnie biżuterią. Obecnie moda biżuteryjna sugeruje, że srebro i złoto można ze sobą łączyć bez obaw, że popełni się modową wpadkę. Dziś o zegarku, który zwraca na siebie uwagę.


Srebrny męski zegarek Casio zegarmistrz

Mój wybór padł na męski zegarek vintage, który łączy srebro i złoto. Prostokątna tarcza, srebrny metalowy pasek i nieco pikselowy design to ukłon w stronę klimatu vintage, ale w nowoczesnym stylu. Bardzo dobrze komponuje się zarówno na męskiej jak i damskiej dłoni, ten styl zegarka można połączyć z modą podstawową czyli jeansami i białym tiszertem czy koszulą jak i elegancją do marynarki z podwiniętymi rękawami lub nawet do swetrów. 
Osobiście wybieram ubrania i dodatki tak, by w pośpiechu otworzyć szafę i zbytnio nie zastanawiając się wziąć outfit i wyjść w dobrym samopoczuciu. 
Stalowy pasek jest gładki co sprawia, że jest bezpieczny dla ubrań, nitki z swetrów nie zaplątują się i nie zaciągają. Pokrętła, którymi ustawiamy datę i godzinę mają dobry chwyt i nie rzucają się w oczy a tym sposobem zegarek na dłoni sprawia wrażenie delikatnego i nie topornego. Mineralne szkło jest bardziej odporne na zarysowania, dlatego nie czuję potrzeby obchodzenia się z zegarkiem jak z jajkiem a w pośpiechu różnie bywa sami wiecie. 


zegarek casio

Ten model Casio ma funkcję budzika, który może posłużyć nam do przypomnienia jakiegoś zaplanowanego spotkania, stoper, i datownik a mimo to nie robi wrażenia zbyt przytłaczającego jeśli chodzi o ilość treści wyświetlanych na tarczy. Co ważne jest gwarancja 6 lat. 

Casio vintage zegarek

Post powstał przy współpracy, opinia jest moją własną.