10 stycznia

10 stycznia

Bourjois Always Fabulous podkład, korektor, puder swatche

 Bourjois Always Fabulous to gama stworzona dla wszystkich tych, którzy chcą lekkiej formuły połączonej z unikatowym wykończeniem. Zapraszam na swatche wszystkich kolorów podkładów, korektorów i pudrów Bourjois. 

Bourjois Always Fabulous podkład, korektor, puder swatche

Bourjois Always Fabulous to podkład w szklanej butelce z pompką o pojemności 30 ml. Występuje w wielu odcianiach co jest ogromnym plusem, bo myslę, że każdy znajdzie cś dla siebie, mimo, że część odcieni jest dosyć świnkowa to i tak jest w czym wybrać. 
Formuła jest płynna a na skórze niewyczuwalna. Świetnie aplikuje się pędzlem po doklepaniu zmoczoną gąbką lub samą gąbką. 
Krycie można stopniować do bardzo dobrego średniego, pokrywa zaczerwienienia, wypryski, żyłki tworząc na skórze jednolity finisz. Podkład Bourjois Always Fabulous moim zdaniem stworzony jest do skór tłustych, mieszanych i mniej problamtycznych. To jeden z tych produktów, który dobrze wygląda po chwili od nałożenia gdy zacznie pracować mimika i sebum. Świetnie prezentuje się w kamerze, bo praktycznie go nie widać zaś dzięki temu, że faktycznie można go zaliczyć do grupy podkładów o przedłużonym kryciu to cieszyć będą się osoby u których często podkład znika samoczynnie w ciągu dnia, bo tutaj nie ma tego zjawiska. 
Wykończenie jest matowe, ale nie suche jednak z pudrem z tej linii można uzyskać pełny matowy efekt o bardzo dobrym kryciu. 

Bourjois Always Fabulous


Bourjois Always Fabulous swatche

Bourjois Always Fabulous kolory

Bourjois Always Fabulous Extreme Resist 24 korektor cechuje się sporym aplikatorem, który jest dosyć wygodny, bo wystarczy jedno zanurzenie aplikatora w produkcie by wydobyć produkt na jedną pełną aplikację. 
Posiada bardzo dobre krycie, jeśli chcemy go użyć pod oczy to raczej cienką warstwą. Nadaje się zarówno pod oczy, ale też do maskowania niedoskonałości ze względu na krycie i wcale nie ciężką formułę. Formuła jest zastygająca, dlatego osoby, które mają rozbudowaną mimikę twarzy lub występuje większe przesuszenie pod oczami muszą się liczyć z tym, że potrzeba dobrego nawilżającego podłoża, by nie wszedł w załamania lub nie podkreślił suchości. To jeden z tych korektorów, które dobrze wyglądają również solo jeśli chcesz mieć dzień bez podkładu.
Najlepiej rozprowadza się zmoczoną gąbką. Świetnie sprawdza się również jako korektor do odcięcia cieniowania czy nawet czyszczenia okolicy ust jeśli wyjedziemy np. pomadką. 

Bourjois Always Fabulous Extreme Resist 24

Bourjois Always Fabulous Extreme Resist korektor

Bourjois Always Fabulous Extreme Resist 24 swatche

Bourjois Always Fabulous Shine Control Mat Powder to puder, który zaskakuje swoją konsystencją, która jest aksamitna, miękka dlatego mimo pełnego matowego wykończenia jest ono na skórze naturalne. Przyznam, że świetnie wygląda na skórze, ale też i pod oczami. Najlepiej aplikuje się pędzlem ze względu na pigment, który również buduje większe krycie podkładu. Nie wpływa na odcień makijażu. 
Współgra ze skóra mieszaną i tłustą, w ciągu dnia skóra się mniej wyświeca dlatego też można pozwolić sobie na pełny kontur i trochę więcej rozświetlenia niż zawsze. 
Dobry do poprawek - nie tworzy efektu ciastka a przedłuża matowe wykończenie. 


Bourjois Always Fabulous Shine Control Mat Powder

Bourjois Always Fabulous Shine Control Mat Powder swatche