16 stycznia

16 stycznia

Sephora By big definition Mascara

 Czego oczekujesz od swojego tuszu do rzęs? Pogrubienia, wydłużenia, podkręcenia, głębokiej czerni? Dziś o najnowszej maskarze Sephora By big definition mascara 


Sephora By big definition


Sephora By big definition to tusz do rzęs o wegańskiej formule, woski czyli baza produktu jest stworzona z roślinnych wosków.
Szczotka posiada różnej długości nie silikonowe włókna, które łapią rzęsy co pozwala na pokrycie ich nie ważne w jakiej są kondycji i długości. Dzięki wyprofilowanej aplikacji faktycznie można pokryć rzęsy nawet krótkie rzęsy wewnątrz kącika głęboką czernią, szczotka nie jest za duża co znacznie ułatwia proces malowania rzęs. 
Jedna warstwa daje efekt wydłużonych , czarnych i zaznaczonych rzęs zaś dwie potęgują efekt i widoczne jest pogrubienie. 
Po użyciu warto odczekać chwilę, by sama formuła mogła zaschnąć, dzięki temu nie będzie efektu odbicia zaś przed pierwszym użyciem warto poddać ją powiewu powietrza by woski trochę zgęstniały. 


sephora tusz do rzęs

Dostępny: Sephora tusz do rzęs
Mascara By big definition Sephora w moim odczuciu jest jednym z tych, po który może sięgnąć osoba nawet nie wprawiona w tuszowaniu. 
Pr - nie ma wpływu na opinię. 

maskara sephorasephora tusz do rzęs efekty
PR nie wpływa nie moją opinię, zdjęcie efektu tuszu to dwie cienkie warstwy bez obróbki graficznej.