26 sierpnia

26 sierpnia

Max Factor Eyefinity All Day Eyeshadow

 Cienie w płynie to propozycja dla osób, które już poznały różne formuły cieni, suche, kremowe, lekko mokre... można by było tak wymienić. Dziś o metalicznych, płynnych cieniach MAx Factor Eyefinity All Day Eyeshadow. 

Max Factor Eyefinity All Day Eyeshadow

Max Factor Eyefinity All Day Eyeshadow ma bardzo ładne, małe, klasyczne i poręczne opakowanie, które mieści 2 gramy produktu. Konsystencja jest płynna i potrzebuje chwili by zastygnąć. Na ogromny plus zaliczam trwałość po zastygnięciu, bo żaden deszcz czy łzawienie oczu nie powoduje, że cienie się rozmazują czy robią się w makijażu ubytki. 


Max Factor Eyefinity


Aplikator jest cienki i sztywny dlatego jestem fanem aplikacji na powiekę a później wklepywania produktu lub wklepania syntetycznym pędzlem. Z aplikacją nie trzeba się spieszyć, można ją warstwować dzięki czemu uzyskamy mocniejszy efekt blasku i pigmentacji. 
Pigmentacja jest dobra do pełnej a blask nawet w świetle dziennym robi wrażenie, maluśkie drobinki pięknie odbijają światło a metaliczny efekt to podbija. 
Można bez problemu nakładać je pod inne cienie lub solo jako jeden cień (taki minimalny makijaż jest szybki i zawsze dobrze wygląda). 


max factor metaliczny cień

Od lewej 01, 02, 03, 04, 08, 09
Kolor 02 jest lekko złoty, ale śmiało może posłużyć do rozświetlenia kości policzkowych czy nawet ciała.
Kolory wklepane dobrze się ze sobą łączą. 

metaliczne cienie w płynie