20 sierpnia

20 sierpnia

Rossmann Eco Fruede ekologiczne środki czystości

 Naturalne składy, butelki z recyklingu tak jak i ich nakrętki, opakowania na nowo nadają się do recyklingu... to nie kosmetyki a naturalne środki czystości Rossmann Eco Fruede o których dziś przeczytacie. 

Rossmann Eco Fruede ekologiczne środki czystości


Rossmann Eco Fruede płyn do mycia naczyń mieści w sobie 500 ml płynu o żelowej, dobrze pieniącej się konsystencji. Zapach jest dobrze wyczuwalny i dokładnie taki, jak opisany jest przez producenta - cytrusy i lawenda, która jest łagodniejsza. 

Najważniejsze jest dla mnie to, żeby środki czystości nie wysuszały dłoni i ten tego nie robi, napiszę, że nawet jest neutralny dla rąk, więc nawet atopowcy i wrażliwcy nie muszą się bać. 
Pod wpływem ciepłej wody i tego płynu można wymyć średnio tłuste jak i tłuste resztki z naczyń bez żadnego pocierania i namaczania, jednak jeśli zostawimy na pół dnia naczynia w zlewie i dopiero po jakimś czasie wrócimy do mycia to jednak będzie trzeba trochę bardziej się do tej czynności przyłożyć, ale bez przesadyzm, bo bardziej chodzi mi o to by trochę dłużej "pomachać" gąbką. 
W trakcie mycia jest wyczuwalny delikatny zapach, który stłumia zapach np. tłuszczu, ale też nie drażni nosa. 

Dostępny: Eco Fruede płyn do mycia naczyń

Rossmann Eco Fruede płyn do mycia naczyń


Rossmann Eco Fruede płyn do czyszczenia  łazienki mieści w sobie 500 ml płynu o wodnistej konsystencji. Aplikator typu spray rozpyla obfitą mgłę ukierunkowaną na różne strony co znacznie poszerza zasięg działania produktu. 
Zapach jak dla mnie jest chemiczny i dosyć ostry, ale nie zostaje na dłużej w naszej łazience. 

Spreyu używam szczególnie do płytek na których jak większość wiemy często widać smugi z wody i środków pielęgnacyjnych. Moim sposobem na ten produkt jest spryskać daną powierzchnię i zaczekać minutę dwie a następnie ścierką czy szmatką przecieram ten obszar, z łatwością bez szorowania zabrudzenia można zdjąć i zając się kolejną sekcją. 
Płynu do czyszczenia używam również do mycia wanny i zlewu w ten sam sposób, ale gdy przy odpływie są tłuste osady z mydła trzeba ponowić aplikację spreyem. Zauważyłem również, że znacznie dłużej łazienka zostaje czysta, trochę tak jakby środek zostawiał na powierzchni coś w stylu tarczy zapobiegawczej brudzeniu. 
Produkt jest świetny, ale trzeba zauważyć, że szybko się zużywa (możliwe, że przez to, że atomizer dozuje sporą dawkę płynu).


Rossmann Eco Fruede płyn do czyszczenia  łazienki