05 września

05 września

Eisenberg Paris zregeneruj swoją skórę po lecie

Lato za nami, czas więc wziąć się za swoją skórę. Słońce tylko w niewielkiej dawce jest dobre dla naszej skóry, nie okłamujmy się, jesteśmy na słońcu dłużej niż powinniśmy. Akcja regeneracja skóry!! Eisenberg Paris Reparing.Eisenberg Paris zregeneruj swoją skórę po lecie


Creme Apaisante Reparatrice

Krem zamknięty w przepięknym opakowaniu z pompką dzięki której mamy pewność, że nic się nie zmarnuje. Pojemność to 50ml bogactwa dla naszej skóry.
Zazwyczaj kremy regeneracyjne kojarzą nam się z lepką, tłustą warstwą, która oblepia twarzy udając regenerację, kosmetyka (przynajmniej ta) luksusowa idzie do przodu, i za sprawą technologii tutaj mamy do czynienia z pielęgnacją o lżejszej konsystencji, bez zbędnego mocnego zapachu i barwników.
Eisenberg w swoich produktach stosuje formułę "trio-moleculaire" dzięki temu zapewnia nam efekt gładkiej skóry z działaniem przeciwzmarszczkowym.
W składzie znajdziemy wyciąg komórek macierzystych z malin.
Krem ten został przebadany pod kontrolą dermatologiczną jak i oftalmologiczną dzięki czemu mamy pewność, że kosmetyk jest bezpieczny.

 Każdy kto mnie śledzi wie, że na wakacjach zmagałem się z nadmiernym łuszczeniem skóry spowodowanym alergią słoneczną, zmianą klimatu i trybem życia. Bułgaria dała mi w kość.
Od razu po przyjeździe do Polski chwyciłem krem i już tego samego dnia zacząłem kurację regeneracyjną Eisenberg, na Waszych oczach moja skóra znacznie się poprawiała za sprawą właśnie tego kremu i mocno wysuszającego sterydu w maści. Ten duet dał mi ukojenie, nawilżenie i wyeliminował szorstkość oraz nadmierny świąd skóry twarzy. 
Na rynku jest wiele takich preparatów, jednak tylko nieliczna część faktycznie ma działanie łagodzące na skórę, niwelujące rumień i inne alergiczne dolegliwości, w połączeniu z używaniem filtra przeciwsłonecznego wiem, że ta pielęgnacja zaowocowała znaczną poprawą stanu mojej skóry. 

Ps. nadaje się również na mocną szorstkość na ciele.


eisenberg reparatrice

krem regenerujący


Creme Contour des Yeux & Levers 

Krem pod oczy i na okolice ust, mieści w sobie aż 30ml produktu, to spora pojemność jak na kosmetyk do tej części twarzy. Zastosowano w nim również pompkę, która dozuje krem do ostatniej kropli bez marnotractwa.
W składzie znajdziemy olej z pestek winogron, kwas hialuronowy, wyciąg z krasnorostu, wyciąg z czarnego bzu, bisabol.

Krem pod oczy i na okolice ust stosuję tylko pod oczy bo ta historia lubi łzawić, szczypać i być podrażniona a niewyspana noc jest widoczna od razu. Co jak co ale oczy nas zdradzają i powiedzą wszystkim czy jesteśmy wypoczęci czy zestresowani. Głównym powodem stosowania tego produktu jest ukojenie skóry, tak jak krem do twarzy.
Rzadko kiedy zdarza się, że krem pod oczy nałożony na powiekę nie powoduje żadnych reakcji negatywnych mimo, że jestem przeciwnikiem nakładania na skórę powieki pielęgnacji tutaj nie mam żadnych problemów.
W końcu ukojenie, szczególnie gdy włożymy go do lodówki ten efekt jest wart każdej ceny, alergicy i wrażliwcy wiedzą o czym mówię. On się chyba nie skończy, stosuję go jako serum pod inny krem, osobno a czasem pod balsam do ust na usta. Ukojenie, nawilżenie i zmniejszenie reakcji alergicznych chciałem... dostałem. 
Nie posiada mocnego zapachu i barwników.

Pielęgnację Eisenberg możecie spotkać w Sephora na wyłączność.

kojący krem pod oczy

zdjęcia kosmetyków