20 maja

20 maja

Ootd z kwiatami i brzoskwiniową koszulą

Słońce, które przywitało mnie w Czechach zainspirowało do założenia czegoś w kolorze, którym moim zdaniem ożywi całą stylizację i zwróci na siebie uwagę. Okolice Czech przy granicy nie są zbyt urokliwe, z trudem znalazłem miejsce z odrobiną koloru i kwitnąca przyrodą.



Ootd z kwiatami i brzoskwiniową koszulą


Zupełnie inny klimat, trochę szary, mniej zamożny bardziej smutny przywitał mnie w Czechach, jak wiecie na majówkę wybrałem się do Cieszyna a to przecież rzut beretem do sąsiadów - przeczytaj <majówka w Cieszynie>Trochę już chodzimy po Czechach i rzuciła mi się w oczy alejka z szarym budynkiem ogrodzonym chłodnym odcieniem różu murem i klimatyczną bramą, niechętnie też gdzieś w tle kwitną bzy to również dodaje uroku.


bomberka w kwiaty

okulary zerówki

kapelusz męski


jak wybić się na bloguBrzoskwiniowa z nutą koralu koszula H&M - przewiewna bo wykonana z cienkiej bawełny to wybór bardziej spontaniczny. W ten dzień wiatr był chłodny więc na wierzch idzie w ruch cienka bomberka zdobiona kwiatami, trochę w klimacie retro zapinana na zamek. Kapelusz i okulary zerówki o kontrowersyjnym okrągłym looku przykuwają wzrok przechodniów a dla mnie to po prostu dodatki, których na co dzień nie noszę ze względu na zacofanie miasta w którym mieszkam (przecież to nie męskie i godne oplucia i obrazy....). 

Spodnie mimo, że jest w nich elegancja to krok jest opuszczony aż do kolan dlatego są zupełnie inne - mogą skracać jednak czarne buty i skarpety tuszują skrócenie mojego 175cm przez spodnie.





męski blog o modzie

co zwiedzić w czechach

czarne nike