17 maja

17 maja

Makeup Revolution paleta Maxineczki

Dnia 15 maja w hotelu Mercure miała miejsce impreza, na której została odkryta nowa paleta marki Makeup Revolution by Maxineczka. Makijażystka z youtube umieściła w niej jej zdaniem kolory, którymi możemy wykonać makijaż w każdej sytuacji, na wieczór, dzień czy inną okoliczność.Makeup Revolution paleta MaxineczkiNie da się ukryć, że bez matowego jasnego cienia Maxi nie obejdzie się - pod łuk brwiowy jest on obowiązkowy jak powiedziała autorka palety. Na oklaski zasługują cienie o nazwach crystal oraz copper - metaliczne, foliowe cienie, które cechują się niezwykłą pigmentacją i mocnym błyskiem! W palecie Makeup Revolution Maxineczka znajdziemy również brązy ciepłe oraz chłodne, cień orchio rzuca się w oczy na samym początku - przepiękny opalizujący fiolet, który sam w sobie robi wrażenie. Zapytałem Maxi czy miała na prawdę wpływ na kolory, rozmieszczenie oraz kompozycję całości - odpowiedziała twierdząco w końcu w pełni podpisuje się pod tą paletą. Wracając do samego produktu, bronzer okresliłbym jako neutralny o lekkiej pigmentacji tak samo rozświetlacz - jest bardziej satynowy dzienny dla osób nie lubiących mocnego blasku natomiast róż idzie w kierunku brudnego różu z odrobiną domieszki czerwoności przez co na twarzy wygląda bardo naturalnie i świetnie współgra z innymi kosmetykami z tej palety do konturowania. Dołączone lusterko oraz zamknięcie na magnes ułatwia pracę.

Paleta dostępna jest w Hebe od 24.05 oraz w drogeriach internetowych:


maxineczka paleta

swatche makeup revolutionMakijaż, bez mocnej zbędnej obróbki wykonany w dosłownie parę minut możecie zobaczyć niżej, łatwość aplikacji cieni umożliwia ich łączenie i zabawę kolorami. Mi osobiście najbardziej spodobały się matowe odcienie ze względu na świetną pigmentacje i łatwe blendowanie zaś te foliowe nadają makijażu zupełnie innego wymiaru.
Zaraz po konferencji z Maxineczką i Makeup Revolution były "opinie" ludzi, którzy paletę widzieli kilka sekund w internecie.... myślę, że nie trzeba być złośliwym "bo tak" tylko na sobie ją wypróbować i przekonac się o jakości.paleta maxineczka


Na moim profilu na instagramie pojawił się konkurs! Do wygrania paleta Maxineczki! >konkurs<