11 lipca

11 lipca

BB Cream BIO IQ

Witam Kochani

Upalne dni atakują nas bardzo często, dlatego szukamy zamiennika podkładu. Konsystencje toporne zmieniamy na lekkie z większym komfortem noszenia.
Dzisiaj pod lupę biorę bb krem BIO IQ, czy spełni swoje zadanie ? Zapraszam na recenzję.

Można zakupić : > BB krem
Cena : 49.00

OPAKOWANIE

Miękka tubka mieszcząca w sobie 50ml produktu. Zamykana na " zatrzask ".KONSYSTENCJA

Przypomina mus, kremowa, aksamitna i przyjemna.


SKŁAD


MOJA OPINIA

Kto czyta mnie regularnie, ten wie, że kocham bb kremy ( najbardziej te z Korei ) dlatego pod moją lupą znów nowy nabytek. Tym razem bez silikonów i tego, czego boicie się najbardziej.

Na sam początek wspomnę o konsystencji, która jest bardzo przyjemna, nakładając produkt na twarz mamy wrażenie, iż kładziemy krem o lekkiej konsystencji.

Zapach bb kremu oceniłbym na słodkawy " kremowy ". Nie zostaje długo na twarzy więc bez obaw.

Prawie nigdy nie spotkałem się, iż krem bb może zostawiać skórę matową a ten właśnie taki jest, skóra jest po prostu matowa ( moja tłusta na około 3 godziny co jest dobrym wynikiem )
Gdy położymy krem na twarz i rozsmarujemy go on powoli zaczyna zastygać - to bardzo dobry znak ponieważ w momencie rozmowy przez telefon, dotykania twarzy rękoma nie ścieramy produktu przez co nie musimy się martwić, że miejscami mamy plamy.

Mam wrażenie, że dostosowuje się do karnacji, nie należę do osób bladych, a ten mimo jasnego koloru nie odznacza się na twarzy.

To produkt koloryzujący, więc krycie ma bardzo lekkie, przy moich przebarwieniach ładnie je neutralizuje, jednak są nadal widoczne. Dokładając warstw nie uzyskamy mocniejszego krycia.

Jeśli chodzi o efekt nie wizualny, mogę śmiało stwierdzić, że krem bardzo dobrze nawilża, jeśli komuś się zdarzy zapomnieć nałożyć tradycyjny krem pod makijaż - bez obaw nic się nie stanie ponieważ ten kosmetyk zapewni skórze nawilżenie oraz ukojenie.

EFEKT
Zdjęcie bez obróbki, zrobione po okoł 4 godzinach noszenia kremu bb.
Jak widać, nadal zmagam się z trądzikiem i przebarwieniami.