09 lipca

09 lipca

Organiczny Żel Aloe Vera z Olejkiem Drzewa Herbacianego

Witam Kochani

Aloes o jego dobroczynnym działaniu można by wiele pisać, nie tylko stosowany w kosmetykach ale też w przemyśle żywieniowym pełni wiele funkcji oraz wpływa dobrze na organizm.
Czy w kosmetyku Dr. Organic również dobrze się sprawdza ? 

Można zakupić tu : > Aloes
Cena : 29,95,-

OPAKOWANIE

Miękka tuba, zatrzask. 200ml.

KONSYSTENCJA

Żelowa, przeźroczysta. Pod wpływem ciepła dłoni robi się rzadka.SKŁAD/INFORMACJE

MOJA OPINIA

Na poczatku wspomnę o zapachu bo tutaj miłe zaskoczenie, bardzo delikatna woń drzewa herbacianego i lekko wyczuwalna nuta aloesu, prawdziwego nie chemicznego.

Opakowanie bardzo wygodne, dobrze lezy w dłoni, zatrzask się nie psuje. Miękka tubka nigdy nie będzie wymagała wyciskania siłą do ostatniej kropli konsystencji.

Konsystencja żelowa, bardzo szybko i łatwo się wchłania. Kosmetyk nieziemsko wydajny, pod wpływem ciepła zmienia konsystencję z żelowej na żelowo płynną.

Zastosowanie tego produktu jest szerokie, azdecydowałem się na kosmetyk z aloesem ponieważ zbliża się lato i gorące dni.
Mimo, że się nie opalan, to przy sesji zdjęciowej w plenerze można się spalić. I już jedno spalenie za mną więc sięgnąłem po ten produkt, po dwóch dniach zaczerwienienie się złagodziło a nieprzyjemne parzenie ustało.

Produkt nadaje sie również do leczenia zranień, nie będę tutaj robiłzdjęć strupów z otarć ale na prawde przyspiesza proces gojenia sie ran.

Dodatkowo to szybki sposób na lekkie nawilżenie skóry, jeśli nie mamy zbyt dużo czasu zawsze można sięgnąć po tem produkt ( jak wyżej wspomniałem szybko sie wchłania ) lub jeśli wiemy, że będzie upał i nie chcemy żadnych balsamów lub mleczek.


Uważam, że kosmetyk godny polecenia, robi co ma robić, jest lekki, wygodny i działa. Cena jak najbardziej na plus.