14 lipca

14 lipca

Isana Repair Nutrition

Witajcie Moi Drodzy

Słońce, wiatr, środki do stylizacji te czynniki niekorzystnie wpływają na strukturę naszych włosów. Zniszczone włosy potrafią sprawić wiele problemów np. przy układaniu .... w poszukiwaniu regeneracji natrafiłem na Isanę, czy dała radę moim włosom ?


SZAMPON

Szampon zamknięty w miękkiej tubie, która mieści w sobie 250ml produktu. Zamykana jest na zatrzask, który jest solidnie wykonany.Dostępność - w każdym Rossmannie. Mi się udało nabyć szampon za około 5zł na promocji.

Konsysencja perłowa, rzadka. Świetnie się pieni dlatego wystarczy odrobina kosmetyku. ( zdjęcie konsystencji niżej )
Zapach określiłbym na kosmetyczny z nutą kwiatową - jest przyjemny.

SKŁAD/INFORMACJE


Po miesiącu stosowania szamponu mogę stwierdzić, że to świetny zakup w takiej cenie.
Bardzo dobrze zmywa bardzo mocną stylizację ( puder do włosów, lakier,żel, guma ) pozostawiając włosy miękkie i przyjemne w dotyku.
Dobry znak dla osób, które olejują włosy - z tym również świetnie sobie radzi, nie trzeba myć włosów dwa razy.

Najlepsze efekty mogą uzyskać blondynki ponieważ mam wrażenie, iż szampon zostawia włosy lśniące ( nie jest to efekt przetłuszczenia ) 

Produkt nie uczulił, nie przetłuścił włosów.

ODŻYWKA

Tak jak w przypadku szamponu, miękka tuba, solidnie wykonany zatrzask, 200ml pojemności.Dostępność - w każdym rossmannie, kolejny zakup za około 5zł.

Konsystencja delikatnie kremowa, przez co lubię używać tego produktu jako delikatna maska ( około 20-30min ). Bez problemu się zmywa. Zapach bardzo podobny do szamponu ( opisany wyżej (

SKŁAD/INFORMACJE


Przejdźmy do działania bo to jest najważniejsze. Włosy, które mam na prawdę zniszczone prawie co dzienną stylizacją wymagają porządnego odżywienia, i to właśnie dostaję od tego kosmetyku.
Regularne stosowanie odżywki na prawdę pomaga włosom, zostawia je lśniące, miękkie, gładkie i przede wszystkim zregenerowane.
Wiadome, jest to, iż kosmetyk w 100% nie naprawi nam włosów ale na pewno może podreperować je.
Za cenę około 5zł ( a promocji ) i takie działanie to szok dla portfela i włosów - oczywiście pozytywny.

KONSYSTENCJE


Myślę, że kosmetyki jak najbardziej warte uwagi, jestem mile zaskoczony firmą Isana ponieważ ich kosmetyki nie odbiegają od droższych. Warto się przyjżeć im bliżej, a na pewno zaoszczędzimy więcej nie tracąc na jakości kosmetyków.