30 marca

30 marca

Bioderma Sensibio Defensive serum

 Coś dla skóry wrażliwej, reaktywnej a nawet nadreaktywnej czyli mleczne serum, które ma koić, naprawiać i nawilżać - dziś o serum Bioderma Defensive. 

Bioderma Sensibio Defensive serum

Bioderma Sensibio Defensive Serum to mlecznej konsystencji serum w szklanej butelce z pipetą o pojemności 30 ml. 
Ważny jest fakt, że Defensive Serum nie posiada zapachu a to dla skóry wrażliwej jest priorytetem - minimalizacja ryzyka podrażnień. 

Co działa?
Polimer cukrowy - działa ochronnie
Karnozyna i witamina E - nawilżają, działają antyoksydacyjnie
Tetrapeptyd-10 - regeneruje naskórek 
Polifenole z czerwonej szałwii - ograniczają reaktywność skóry, działają przeciwzapalnie

Dla kogo to serum?
Dorośli i młodzież, dla skór wrażliwych, ale także każdej potrzebującej nawilżenia i ukojenia, ale też dla osób na retinoidach czy przy leczeniach dermatologicznych i po zabiegach medycyny estetycznej w celu łagodzenia podrażnień. 

bioderma serum

Bardzo miłe serum w odczuciu na skórze, zero pieczenia, zero reakcji na kosmetyk. Jest leciutkie i nawet można zauważyć lekkie wygładzenie co też sprawia, że może być używany pod makijaż. 
Nawilża i koi - działanie u mnie to jest widoczne dosyć szybko, bo chwilę po aplikacji a w ciągu dnia jeśli czuję ściągnięcie dokładam serum (zazwyczaj metodą doklepywania kosmetyku czystymi dłońmi). 
Na plus antyoksydanty, bo ich nigdy za wiele a pracując ciągle przy monitorze i w dość stresowych sytuacjach chociaż tak można "suplementować" skórę. 
Bioderma jest dostępna online, ale także stacjonarnie w większości aptek. 

serum kojące

Prezent od marki, nie ma to wpływu na tekst, opinię i zdjęcia.