29 marca

29 marca

La Perla Villa Sorrento

 La Perla słynie z luksusowej bielizny, marka stworzona przez kobietę dla kobiet, ale dzięki temu, że w swojej ofercie posiada perfumy oraz pielęgnację ciała a już za chwilę kolorówkę tworzy markę w moim odczuciu bardziej unisex. Dostępne w Sephora.

La Perla Villa Sorrento

Przenieśmy się do Włoskiego wybrzeża Amalfi skąd pojedziemy do Sorrento, bo właśnie piszę o zapachu La Perla Villa Sorrento.  Słoneczny dzień, ceramiczna misa wypełniona cytrusami, my ubrani skąpo boso wychodzimy na biały taras i widzimy przepiękne domki, ułożone pionowo na skalnych pagórkach i błyszczącą wodę odbijającą światło wprost na nas. Łapiemy oddech, sięgamy po szklankę wody w której zanurzona jest cytryna i pomarańcza, nasze pragnienie jest zaspokojone, czujemy orzeźwienie. 

Villa Sorrento jest zapachem bardzo świeżym, rześkim, cytrusowym co czyni go lekkim, zwiewnym i wesołym. Przepiękna kompozycja, która utrzymuje się kilka godzin gdzie przy końcu jest trochę piżma, troszkę kolońskiej wolności. 
Perfumy te są idealne na słoneczny dzień, wtedy gdy chcemy dodać sobie energii, radości i chcemy pobudzić się dożycia. Kompozycja idealna do opryskania w ciągu dnia dla odświeżenia, podkreślenia pozytywnej aury wokół nas. 

Nuty głowy: grejpfrut, zielona mandarynka (z Calabrii i Sycylii), czerwona pomarańcza
Nuty serca: neroli, liście cytrusów, 
Nuty bazy: piżmo, ambra, nuty drzewne. 

la perla perfumy

Czy flakony La Perla nie są urocze? Absolutnie piękne flakony z okrągłymi, ciężkimi kolorowymi korkami tworzą małe, szklane dzieło sztuki. W Sephora dostępne są również uzupełniające wkłady 100  ml co czyni te perfumy jeszcze bardziej ekologicznymi. 

La Perla About That Night

La Perla About That Night to niezapomniana noc trochę imprezowa z nutą namiętności, stylu, klasy, ale przede wszystkim kobiecości i jej emanowaniem. Widzę w tych perfumach kobietę, która zmienia się będąc w danych okolicznościach, ale jedno zostaje na na pewno takie samo - klasa. 

About That Night to perfumy początkowe delikatnie świeże zaś po chwili ukazuje się wnętrze, które jest słodkie, kojące i subtelne. To nowoczesna kobieta z sentymentami, to kobieta, która kocha swą kobiecość, ale nie przytłacza tym otoczenia. 
Ta słodycz jest wyważona, nie jest zbyt nowa, ale nie jest mdląca. Zapach idealny by pociągać, zwracać na siebie uwagę, na randkę, wieczór czy ważne spotkanie (tu radzę użyć maksymalnie dwóch mniejszych oprysków. Nuty te są bardzo trwałe i z pewnością towarzyszyć Ci będą przez wiele godzin. 

Nuty głowy: lawenda
Nuty serca: kwiat pomarańczy
Nuty serca: wanilia

luksusowe perfumy

Perfumy otrzymane na dniu prasowym Sephora. Nie ma to wpływu na opinię, tekst i zdjęcia.