15 sierpnia

15 sierpnia

Mercedes-Benz Sign Your Attitude Mercedes-Benz. Zapach dla każdego

Mercedes-Benz Sign Your Attitude Mercedes-Benz  został wydany w 2022 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Fabrice Pellegrin. Niepozorny, ale przepiękny zapach dla mężczyzn.

Mercedes-Benz Sign Your Attitude Mercedes-Benz

Mercedes-Benz Sign Your Attitude Mercedes-Benz
Nuty głowy  Bergamotka: Mandarynka i Imbir
Nutami serca:  Lawenda, Cyprys, Gałka muszkatołowa i Cynamon
Nuty bazy: Cetalox i Bursztyn.

Zapach otrzymałem w paczce i jeśli chodzi o markę Mercedes-Benz pisałem już o perfumach w poście Mercedes-Benz Sign tym razem jestem zaskoczony świeżością, lekkością, przyjemnością w całej okazałości. Zaskoczeniem jest, że w flakonie z dużym logiem Mercedesa może kryć się tak lekki, ale nie ulotny zapach. 

Mercedes-Benz Sign


Połączenie owoców mandarynki z przyprawami cynamonu, natury lawendy i morzem bursztynu otrzymujemy mimo wszystko świeżą, nie cierpką, nie ciężką, ale nadal męską woń. Your Attitude jest zapachem energicznym, żywiołowym, napełniającym pozytywną energią. To marka samochodowa i zdecydowanie czuć tu przyśpieszenie, prędkość, dynamikę, ale rozważność, bo w ciągu dnia mimo, że ta nuta energizująca nadal się trzyma to wyłania się nieco cieplejszego, rozważnego bursztynu, ale absolutnie nie jest to przytłaczające. 
Ciężko mi zdefiniować dla kogo ma być ten zapach, bo jest na tyle szeroki, że młodszym i starszym powinien przypasować. Pisząc ten post ciągle go wącham, bo te perfumy uzależniają i wprawiają w dobre samopoczucie!. 
Jestem posiadaczem innego samochodu, ale ten zapach trzymam w schowku, bo jeśli jest zabiegany dzień to on pasuje mi do niego wprost idealnie!
Niepozorny zapach, który jest świetny, trwały i dla każdego bez ograniczeń. 


perfumy mercedes