10 sierpnia

10 sierpnia

Vegetalis Touch Of You serum z witaminą C

 Antyoksydacja, termin, który pisany jest na wielu kosmetykach a to nic innego jak zapobieganie uszkodzeń i zmarszczek. Dzisiaj o świetnym serum marki Vegetalis, które nada się również dla skóry wrażliwej

co znaczy antyoksydant

Vegetalis Touch Of You serum z witaminą C ma lekką, żelową konsystencję, która dobrze się wchłania i nie jest lepka. Sama konsystencja jest kompatybilna z inną pielęgnacją (marka ma również w swojej ofercie kremy i kule do kąpieli), nie powoduje rolowania spf i nie powoduje nieprzyjemnej lepkości. 

Vegetalis Touch Of You serum z witaminą C


W składzie najważniejsza jest tu witamina C i jej pochodna 3-O-Ethyl-L-ascorbic acid jest to łagodna forma witaminy C, którą z powodzeniem mogą stosować skóry wrażliwe (tłuste, mieszane, suche, dojrzałe tym bardziej). Witamina C w tej postaci również jest jedną z najbardziej stabilnych i co ultra ważne - skóra bierze ją od razu bez jej przekształcania a więc na efekty możemy liczyć szybciej bez podrażnień. 
Idealnie łączy się razem z SPF wzmacniając jego działanie (można użyć serum a na nie nałożyć właśnie ochronę przeciwsłoneczną jako codzienną pielęgnację). 
Prócz witaminy C znajdziemy w serum:  d-pantenol, który łagodzi, nawilżający hialuronian sodu, antyoksydant ekstrakt z liści zielonej herbaty.

A więc witamina C, która ma szansę zaistnieć na Waszej skórze nawet jeśli nie do końca lubicie ten składnik - warto próbować różnych form. Świetnie sobie radzi z rozjaśnianiem, rozświetleniem skóry i od razu widać, że skóra jest bardziej promienna + działamy zapobiegawczo!. 

Serum dostępne Vegetalis Touch Of You <-

vegetalis kosmetyki

Ja uciekam na wyczekiwany urlop, do przeczytania za jakiś czas - dostępny jestem na Instagramie lukaszmakeup.

Paczka pr, nie ma wpływu na moją opinię i tekst.