23 maja

23 maja

Delia Good Foot odświeżona pielęgnacja stóp

 Delia Cosmetics Good Foot to odświeżona linia produktów do pielęgnacji stóp. Jest jeszcze bardziej naturalna i mimo pewnych zmian cały czas trzyma świetny poziom jak i niskie ceny. 

Delia Good Foot odświeżona pielęgnacja stóp

Perełkowa kąpiel to mój ulubiony produkt z linii Delia Good Foot, zawiera aż 45% mocznika, ma odświeżający zapach (coś na styl mentolu, ziół, cytrusów). Mocznik jak i same perełki mają zdolność zmiękczania, odświeżania dzięki czemu ułatwia to usunięcie naskórka. Po kąpieli w ciepłej wodzie perełkowej czujemy również odprężenie po dniu pracy - maksymalnie przyjemne uczucie!. 

Dostępność drogerie i sklep online -> Delia perełkowa kąpiel

Delia perełkowa kąpiel

delia good foot

Serum regenerujące na spękane pięty zawiera 25% mocznika, na moim instagramie powiedziałem, że serum również się nadaje do dłoni, kolan i łokci właśnie ze względu na ten składnik o wysokim stężeniu. To miłe uczucie gdy po kąpieli i starciu naskórka zaaplikujecie sobie to serum, bo nie trzeba czekać jak w przypadku skarpetek złuszczających wiele dni aż do końca wszystko się złuszczy a efekt jest bardzo podobny. Samo serum się wchłania po kilkunastu minutach nie zostawiając ciężkiej, lepkiej lub tłustej warstwy. Efektem są gładkie stopy, warto aplikować przypominająco na noc serum co 2/3 dni, by potrzymać efekt!

Dostępność drogerie i sklep online -> Delia serum na pękające pięty

delia serum na pękające pięty

pielęgnacja stóp


Paczka pr, nie ma wpływu na moją opinię.