11 października

11 października

Avene Tolerance Control

Avene Tolerance Control to linia produktów stworzona tak, by niwelować ryzyko alergii, działać na problem skóry wrażliwej a jednocześnie łagodzić skutki wywołane stresem, atopowym zapaleniem skóry czy nadmierną nadreaktywnością skóry. 

Avene Tolerance Control


Wysoka wrażliwość to cecha ludzi empatycznych, życzliwych i skrupulatnych. Wrażliwośc to cecha nie tylko kobiet, ale również mężczyzn. Nadmiar bodźców, które wywołują stres u osoby z wysoką wrażliwością (zapach, smak, zadania, klimat, otoczenie, presja, praca ...) nie rzadko wyołuje świąd, pieczenie, dyskomfort skórny na twarzy, ale również i na ciele. 
Czasem szukając przyczyny robimy szereg badań z których wynika, że jesteśmy w pełni zdrowi, nie odnotowujemy żadnych niedoborów wtedy musimy przeanalizować jak żyjemy, bo wpływ życia na nasz układ immunologiczny, zdrowie psychiczne i skórę jest znaczy i często badania nie wykażą nam podłoża skóry podrażnionej. 
Łatwo się mówi by wyeiminować stres - tego się nie da wyeliminować szczególnie u osób z cechą wysokejwrażliwości, dlatego też Avene wypuszcza nową linię, która działa na neurony Avene Tolerance Control. 

avene tolerance


Nowy składnik, nowy patent Avene D-Sensinose pozyskany z wody termalnej, którego celem jest łagodzenie i kojenie skóry. Obecny jest w dwóch nowych produktach Avene Tolerance Control balsamie i kremie 

Opakowania produktów do twarzy zostały stworzone tak, by był przez cały czas ich użytkowania sterylne, opakowanie z pompką nie zasysa powietrza do środka, w formułach kosmetyków nie tworzą się więc drobnoustroje, które moga zaburzyć działanie produktów. Brawo Avene!. 
Krem prócz patentu zawiera rónież skwalen i wosk pszczeli a balsam również zawiera patent oraz wosk pszczeli, skwalen i masło shea. Oba produkty nie posiadają zapachu, składy są bardzo krótki, ale jednocześnie ukierunkowane na działanie jakim jest łagodzenie, kojenie, regeneracja skóry wrażliwej. 

avene toleracne control baume


Ja osoba stosująca 3 razy w tygodniu tretynoinę w kremie własnie ratuję się tego typu kosmetykami gdy widzę nadmierne złuszczenie skóry, daje mi to "opatrunek" przed uszkodzeniami zewnętrznymi jak i dawkę emolientu, który regeneruje to, co wyrządza tretynoina. 
Zauważyłem również, że balsam można z powodzeniem stosować miejscowo na ciało jeśli czujemy dysakomfort na skórze. 

Więcej na temat Avene Tolerance Control <- 

pr - nie wpływa to na opinię.