16 października

16 października

SVR myjące kosmetyki do skóry wrażliwej

 Sporo ostatnio mówi się o skórze wrażliwej, czasy są trudne, jesień również sprzyja zakłóceniom w odpowiedniej pracy skóry a więc i nasza pielęgnacja często ulega zmianie, szukamy produktów łagodnych, kojących i delikatnych. Dziś o dwóch produktach do mycia SVR Topialyse. 


SVR myjące kosmetyki do skóry wrażliwej


Jeśli widzimy, że na skórze pojawiają się suche, łuszczące, czerwone, swędzące plamy to znak, że w naszym organiźmie coś jest nie tak, warto zbadać wtedy niedobory, udać się do dermatologa i spróbować przejść na pielęgnację specjalistyczną. 

Ktoś może powiedzieć "żel jak żel ma umyć i tyle" - to prawda, również często można spotkac się z stwierdzeniem, że "kosmetyk myjący zostaje krótko na skórze więc nie działa" - tu się nie zgodzę, bo skoro wiele osób skarży się na to, że produkt myjący X przesusza, podrażnia to znaczy, że jednak produkt myjący mimo krótkiego czasu na skórze działa. 

SVR Topialyse Gel Lavant żel myjący dla całej rodziny (również niemowląt) do skóry twarzy i ciała. Pozbawiony jest mydła a zawiera kwasy omega oraz olej słonecznikowy. Mimo nie drażniącego składu sam żel bardzo dobrze się pieni. 
Uwielbiam całą serię różową SVR Topialyse, moją przygodę zacząłem od balsamu, który okazał się genialnym kosmetykiem a ten żel dopełnia jedynie prawdziwie udaną linię. Myje, nie przesusza a wręcz mam wrażenie, że skóra jest miękksza i mnij szorstka, nawet gdy brakło mi emulsji myjącej do twarzy ten żel nie zrobił mi krzywdy. Występuje w dwóch pojemnościach 200ml, 400ml a nawet 1000ml. 


SVR Topialyse Gel Lavant


SVR Topialyse Gel


SVR Topialyse Huile Micellaire kolejny produkt z linii Topialyse przeznaczony do mycia całego ciała i twarzy dla niemowląt i dorosłych. Mam porównanie do innego znanego olejku myjącego i uważam, że ten z SVR nie ma sobie równych, bo jest znacznie bardziej wydajny, tworzy większą pianę a nie ma agresywnych środków myjących. 
Początkowo bałem się zapachu, ale jest łagodny i nie drażni mojej skóry (jest bardzo łagodny i otulający). 
Bardzo dobry skład, bo znajdziemy w nim kwasy omega, niacynamid, cukier prebiotyczny i olej z bawełny, wskazuje to, że atopowe skóry i wrażliwe moga się nim otulić. 
Olejek jest bardziej bogaty konsystencją a więc odczucie po umyciu również jest przyjemne, bez ściągnięcia i podrażnień.  

https://www.svr.sklep.pl/

SVR Topialyse Huile Micellaire

SVR Topialyse Huile

Ps - nie ma wpływu na opinię