06 grudnia

06 grudnia

Kosmetyki DLA chmielowa pielęgnacja włosów

Oczyszczanie włosy i skóry włosów to podstawa mojej codziennej higieny. Dla mnie dzień bez mycia włosów jest dniem straconym, mimo wszystko dbam o to by codzienne ich mycie nie wpływało negatywnie na jakość włosa, ale również skóry głowy od której wszystko się zaczyna. Poznajcie nową chmielową pielęgnację Kosmetyki DLA.

płukanka octowa do włosów


Co prawda producent pisze, że ta linia jest skierowana dla mężczyzn, jednak nic nie stoi na przeszkodzie by i kobiety z niej korzystały. Prócz chmielowej rozpusty dla włosów są inne linie dedykowane na inną przypadłość.

Chmielowa włosomyjka
Chmiel za dawnych czasów był stosowany jako składnik przeciwłupieżowy, do teraz to działanie jest podtrzymywane, ale chmiel to również ukojenie dla skóry głowy z problemem łojotoku (częstą przyczyną wypadania włosów) oraz łysienia.
W składzie znajdziemy również kozieradkę, która dba o wzrost włosa, mydlnicę lekarską jako łagodny środek myjący, tatarak zwyczajny nadający połysk oraz poziewnik odpowiadający za witalność włosa.

Sam szampon pachnie trochę jak zgaszone podwędzane drewno, nie jest to zapach mocny, jeśli ktoś jednak lubi leśne i dymne zapachy będzie się delektował tym zapachem. Produkt mimo nie drażniących składników bardzo dobrze się pieni, jest dosyć rzadki, ale dzięki temu, że tworzy pianę wystarcza mała ilość by umyć prawidłowo skórę głowy i włosy.
Dobre mycie to jedno natomiast najważniejsze jest to, iż przy częstym codziennym myciu nie zauważyłem skutków ubocznych stosowania. Włosy są świeże, nie są obciążone a skóra głowy nie swędzi.

ziołowy szampon


Kosmetyki DLA chmielowa pielęgnacja włosów


Chmielowy ziołoocet
Prawdę pisząc nie miałem nigdy kosmetyku z octem, zawsze myślałem, że będę roznosił ten mało przyjemny ostry zapach. Sami zobaczyliście na moim instastory gdy użyłem ten kosmetyk i stwierdziłem, że praktycznie nie jest on wyczuwalny a po chwili totalnie po delikatnej woni nie było śladu. Głównym składnikiem jest więc ocet jabłkowy działający nabłyszczająco oraz wzmacniająco oraz chmiel opisany wyżej.
Dużym plusem jest forma dozowania kosmetyku w formie atomizera, wystarczy spryskać włosy odczekać kilka minut a następnie ułożyć włosy jak zawsze - to wygodne i szybkie.

Po użyciu zauważyłem jak włosy zyskały na blasku, który był bardzo naturalny i zdrowy a jednak dało się zauważyć różnicę gdy użyłem ziołooctu. Przy regularnym stosowaniu duetu stwierdzam, że przypasował on do moich włosów ponieważ ogólna jakoś włosa zdecydowanie się podniosła, jest grubszy a jednocześnie bardziej miękki co nie dość, że dobrze wygląda to nie straszna zima czy czapka.
Myślę, że po dwóch kuracjach z tym duetem miałbym wiele nowych małych włosów, w trakcie pierwszej da się zauważyć, że w wannie jest ich mniej.


Skład to w większości naturalne składniki, dlatego odpowiednie są dla osób, fascynującymi się tego typu produktami. Na każdym opakowaniu Kosmetyki Dla jest podana informacja jaki % składników naturalnych został użyty do produkcji. 

płukanka octowa


Szampon 31,00
Ziołoocet 13,50
Dostępne na stronie Kosmetyki Dla