12 stycznia

12 stycznia

GLAMGLOW Supermud Cleraing Tratment & Gravitymud

GLAMGLOW Supermud Cleraing Tratment & Gravitymud to zestaw małej pojemności masek, które zakupiłem w krakersie w Perfumerii Sephora w okresie świątecznym. Marka używana przez gwiazdy i modelki, cieszy się popularnością na całym świecie!

maska matująca glamglow

Gravitymud to srebrna maska typu peell off, przy nakładaniu jej na twarz jest szaro srebrna jednak gdy zasycha robi się srebrna. Przy aplikacji maski warto zwrócić uwagę na boki twarzy - tak lepiej nałożyć grubszą warstwę by łatwo dało się ją zdjąć w jednej części. Kosmetyk gości na mojej twarzy przez 30 min po tym czasie zdejmuję ją. Przez czas trzymania maski na twarzy odczuwam mrowienie, po jej zdjęciu skóra nie jest zaczerwieniona, uzyskuję efekt bardzo gładkiej, ukojonej i elastycznej skóry twarzy. Myślę, że sprawdzi się u osób z każdym typem cery w każdym wieku jako maska przed wyjściem ponieważ podkład wygląda zdecydowanie lepiej i dłużej się utrzymuje.

Występuje w dwóch pojemnościach:
15g - 65zł (edycja limitowana)
50ml - 229zł (dołączany jest również pędzelek do aplikacji)maski glamglow opinie

Supermud Cleraing Tratment to maska zachowująca się podobnie do glinki o kolorze ciemnoszarym, tego typu maski warto zwilżać skórę by nie dopuścić do jej zaschnięcia (w przypadku cer tłustej nie wrażliwej można od czasu do czasu pozwolić jej wyschnąć). IDealna dla skóry tłustej, trądzikowej i mieszanej. Zawiera mieszankę 6 kwasów AHA, BHA, węgiel, K17-clay, Teaoxi (eukaliptus) oraz glinkę. Nakładam ją na około 15 min po czym spłukuję, odsłania się zarumieniona skóra, która szybko odzyskuje swój naturalny koloryt. Pory są zmniejszone, skóra idealnie zmatowiona bez uczucia suchości czy ściągnięcia. Dzięki zawartości mieszanki kwasów można odczuć wygładzenie oraz delikatne nawilżenie.

Występuje w czterech pojemnościach:
15g - 65zł
34ml - 229zł
50ml - 229zł (34ml w tej samej cenie)
100g - 349zł (nowość w tubce)


glamglow sephora