01 lipca

01 lipca

A-TRUE Verbena Mint Black Tea Clarifying Moisturizer

Witam Serdecznie

Upalne dni już nastały, więc zmieniamy nasze kosmetyczki na produkty o lżejszej konsystencji. W poszukiwaniu kremu nawilżającego natrafiłem na mleczko, jak wiecie ostatnio lubuję się w kulturze koreańskiej, a tego typu produkty na prawdę wzbudzają u mnie co raz większe zaufanie. Czy tym razem był to dobry traf ? Zapraszam na recenzję.

Można kupić tu : > A-TRUE
Cena : 90,30 ,- ( cena promocyjna, ostatnie 2 sztuki ! )

OPAKOWANIE

Twardy plastik, 120ml, pompka.
KONSYSTENCJA

Lekka, rzadka.


MOJA OPINIA

Już nie raz pisałem jak bardzo Koreanki dbają o swoją pielęgnację, jest to etap warstwowy do którego trudno mi się przekonać, jednak kosmetyki tej populacji bardzo lubię, i stosuję z ogromną przyjemnością.

Pierwsze co rzuca się w oczy to przepiękne, estetyczne opakowanie. Posiada pompkę, więc bardzo wygodnie się stosuje ten kosmetyk.
Pojemność również spora 120 ml a wystarczy jedna pompka na całą twarz, konsystencja jest rzadka.
Wchłania się w parę sekund po uprzednim oklepaniu twarzy, twarz zostaje matowa.

Zapach określam jako świeży, czuję nutę werbeny i kwiatów. Dla mnie jest przyjemny, co ważne nie zostaje na skórze długo - to dobra wiadomość dla alergików.

Wielki plusem jest nie testowanie na zwierzętach, nie używanie silikonów, sls i innych składników podrażniających/zapychających.

Samo działanie to przyjemna niespodzianka. Na początku wspomnę, że mleczko nie zapycha.
Mam cerę tłustą/trądzikową, po zastosowaniu tego produktu skóra twarzy jest przyjemnie gładka i miękka. Bardzo przyjemna w dotyku. Ważnym efektem stosowania tego kosmetyku to zniwelowanie rumienia i zaczerwienień, i to nie żart, na prawdę skóra jest ukojona i zrelaksowana.

Produkt otrzymałem w ramach współpracy z 
http://www.berdever.pl

Jak najbardziej emulsję mogę polecić pod makijaż, dla osób, które mają skłonności do alergii.


!!! UWAGA KOD RABATOWY !!!
Kod to : LUKASZMAKEUP  (działa do 31 lipca)

Zniżka obejmuje te dwa produkty - -15%.