27 czerwca

27 czerwca

Benefit Gimme Brow

Witam Serdecznie

Brwi to temat bardzo na topie od paru lat, dzisiaj jadąc z pracy przyglądałem się kobietom a raczej kształtom ich brwi, i jedna z nich lubiła firmę sportową " Nike " miała ich buty na nogach a na brwiach odwróconą wersję tego loga .... na youtubie krąży wiele filmów jak stylizować i układać brwi jednak czasem mimo estetyczności wygląda to strasznie przerysowanie i sztucznie niczym odrysowane od linijki. Czy Benefit da radę ?

Żel można zakupić w Sephora za 119zł
Dostępny w dwóch wersjach kolorystycznych.

OPAKOWANIE

Plastikowe z maleńką szczoteczką. Mieści 3 g produktu.
SKŁAD/INFORMACJE


KOLORMOJA OPINIA

Mam odcień ciemniejszy bo takie moje brwi są - ciemne.
Żel posiada mikrowłókna, które zagęszczają brwi, szczoteczka maluśka lecz precyzyjna. Dzięki małym wymiarom mogę kontrolować każdy ruch.
Co ważne nie nabiera zbyt obfitej ilości produktu, więc trudno o przerysowany efekt.

Możemy wyczytać, iż żel jest wodoodporny, poniekąd się z tym zgadzam. Nie rozmazuje się gdy pada deszcz, ale bardzo łatwo go zmyć ciepłą wodą.

Zaaplikowany na brwiach produkt zastyga w minutę. Efekt dla mnie rewelacyjny też dla mężczyzn ponieważ nie brwi zostają szalenie naturalne ale dobrze zdyscyplinowane, pogrubione, zagęszczone i ich kolor jest rownomierny.
Musicie wierzyć mi na słowo, produkt utrzymuje się cały dzień bez naruszenia ( o ile nie trzemy oczu, nie przecieramy mocno twarzy ręką )

Z ciekawości nałożyłem już w pracy żel na rzęsy, efekt mnie pozytywnie zdziwił, rzęsy zyskały na wydłużeniu bez efektu sklejenia i sztuczności.

Sporo z Was gdy mnie spotyka pyta się czy używam jakiś odżywek do brwi - odpowiadam NIE TO BENEFIT, macie moje potwierdzenie na żywo :).

Mimo małych rozmiarów, produkt jest wydajny i starcza na długie miesiące, nie zasycha i nie robi grudek. Po około 5 miesiącach lekko gęstnieje jednak bez problemu można z niego korzystać nadal.

Produkt godny polecenia nawet za tę cenę, polecam każdemu, kto ma ubytki w brwiach, nierównomierny kolor włosków, dla osób pragnących mieć znacznie gęściejsze brwi. Jeśli ktoś ma problem lub po prostu nie ma czasu na doprecyzowanie brwi polecam Gimmie Brown by zyskać więcej czasu np. rano ;)

Benefit w punktach Sephora oferuje również hennę i inne zabiegi brwi, moim zdaniem warto się wybrać, ponieważ konsultant marki opowiada przy tym o nowościach a więc możemy zyskać wiedzę.