25 lutego

25 lutego

Pędzle do makijażu Kobo Professional

Kosmetyki Kobo są ze mną od wielu lat, wiele makijaży, wiele sprawdzonych formuł dało mi potwierdzenie, że mimo niskiej ceny jakość zachowana jest na wysokim poziomie.
Dziś o nowości w Drogerii Natura - Kobo pędzle do makijażu. 


Pędzle do makijażu Kobo Professional


Pędzle Kobo charakteryzują się czarnym, klasycznym trzonkiem. Całkiem dobrze leżą w dłoni, mimo gładkiego materiału nie zsuwają się a czyszczenie jest łatwe. 
Kolekcja Kobo liczy 6 pędzli, ja posiadam 5 z nich. 

Włosie jest sprężyste, nie odkształca się i po kilku praniach nie odbarwiły się a włosie cały czas zachowuje swój kształt. Nie widzę nigdzie informacji odnośnie włosia, ale na moje oko myślę, że jest syntetyczne - nie oznacza to, że jest złe. Włosie syntetyczne jest łatwe w myciu i w obecnych czasach bardzo często jakościowo przebija włosie naturalne czy mieszane. 


  • Pędzel do pudru delikatnie układa się w stożek dzięki czemu bez problemu dojdziemy w miejsca takie jak okolice oczy czy skrzydełka nosa. Jest bardzo miękki a jednocześnie precyzyjny. 
  • Pędzel do rozświetlacza to ten typ pędzla, który najbardziej lubię, bo prócz tego, że genialnie rozkłada blask to również nadaje się do pudrów sypkich.
  • Pędzel do konturowanie jest w moim odczuciu trochę za mały, ale użyty techniką rozdymiania do miękkego efektu myślę, że jest w porządku. 
  • Pędzel typu kulka jest dosyć zbity, świetnie nadaje się do dolnej powieki i jej rozcierania.
  • Pędzel języczkowy jest elastyczny, świetnie sprawdzi się do nakładania miejscowo korektora, bazy pod cienie, lub korektora pod łuk brwiowy

Pędzle do makijażu drogerie natura