25 października

25 października

Lorigine mineralne kosmetyki

"Lorigine to marka kosmetyków stworzonych z myślą o wymagających i nowoczesnych kobietach, które poszukują połączenia innowacji technologicznych z dobroczynnym działaniem składników naturalnych, bezpieczeństwem ich stosowania oraz kobiecym i sensualnym efektem wykonanego makijażu. Najwyższa gwarantowana jakość składników mineralnych oraz łatwość aplikacji w połączeniu z podkreślającą naturalne piękno, ale i podążającą za trendami kolorystyką sprawią, że z przyjemnością zanurzysz się w doznaniach Rytuału Makijażu."


Lorigine mineralne kosmetyki


Podkład Lorigine Magnificent kryjąco-wygładzający to zdecydowanie mój hit mineralnych podkładów. Gdy skończyłem jedno opakowanie, pokazałem drugie kupione na promocji w Rossmann a następnie otrzymałem trzecie, które z pewnością się u mnie nie zmarnuje. Podkład ten występuje w kilku odcieniach, ja jestem w tonacji ukierunkowanej w ciepłe tony i taki jest kolor 02. Sypką formułę aplikuję pędzlem typu kabuki, jego krycie określam na średnie do dobrego średniego, na co dzień aplikuję jedną cienką warstwę kolistymi ruchami co w pełni mi wystarczy - wyrównuję koloryt, wygładzam fakturę skóry i przykrywam mniejsze przebarwienia. Wykończenie podkładu Lorigine jest satynowe - przy mojej mieszanej (w stronę suchą) skórze nie potrzebuję dodatkowego zmatowienia pudrem. Efekt zdrowej, wygładzonej i "zretuszowanej skóry" utrzymuje się około 10 godzin, to wynik, który pozytywnie mnie zaskoczył za pierwszym razem kilka miesięcy temu przy testowaniu tego produktu...
Bardzo dobrze scala się ze skórą a jego krycie możemy budować, na każdej skórze wygląda świetnie i tylko zmienia się jego trwałość (w przypadku skóry tłustej jego trwałość jest krótsza).


mineralny podkład test


 Lorigine Ray De Soleil - puder brązujący z efektem "golden bronze". To puder brązujący o lekkiej sypkiej konsystencji z pół matowym wykończeniem, nie jest to do końca mat ze względu na delikatne złote drobinki, które nie odznaczają się na skórze. Jego kolor jest w tonacji neutralnej a dzięki drobinkom kieruje się w stronę ciepłą. Intensywność brązowej barwy również możemy stopniować, trudno tu zrobić plamy czy trudne do roztarcia smugi. Nabierając niewielką ilość bronzera na pędzel, mamy pełną kontrolę nad konturowaniem. Sam kosmetyk, rozciera, blenduje i nakłada się praktycznie sam, łatwa aplikacja i piękne miękkie naturalne wykończenie. 


bronzer mineralny

Glamour Charm - Puder rozświetlający. Patrząc na jego miliony drobinek pomyślałem, że będzie to bardzo mocna tafla odbicia światła, nie myliłem się jednak by taki efekt osiągnąć można go nałożyć zwilżonym syntetycznym pędzlem. Efekt bardziej subtelny osiągniemy nakładając puder na sucho, nada się zarówno na całą twarz jak i na partiach twarzy, które chcemy uwydatnić (rozpromienić).
Zauważcie jak wiele produktu gramowo mają kosmetyki Lorigine, te kosmetyki są na prawdę wydajne co przekłada się na funkcjonalność.

Kosmetyki marki Lorigine odkryte dzięki poszukiwaniom dobrego, drogeryjnego, dostępnego dla każdej osoby podkładu mineralnego okazały się dobrej jakości produktami. lorigine minerały

Podkład Lorigine wygładzająco-kryjący
Bronzer Ray De Soleil 
Rozświetlacz Glamour Charm 


makijaż męski