21 lipca

21 lipca

Smashbox Vlada Petal Metal w Sephora rozświetlacz, pomadka, paleta, drops

Smashbox Vlada Petal Metal to nowa limitowana kolekcja stworzona wraz z niesamowitą artystką słynącą z artystycznych makijaży ust. Cała kolekcja jest bardzo błyszcząca, opakowania rzucają się w oczy dzięki róży, przyznajcie sami, iż cała otoczka na prawdę robi wrażenie. 


Smashbox Vlada Petal Metal w Sephora rozświetlacz, pomadka, paleta, dropsKolekcja zawiera

  • rozświetlacze w dwóch wersjach kolorystycznych róż i neutralny
  • kropelki rozświetlające róż i neutralne
  • pomadki w 3 wersjach kolorystycznych
  • błysczyki w 3 wersjach kolorystycznych
  • palety cieni

Rozświetlacz Smashbox Vlada Petal Metal Prismatic Pearl to różowy blask, można go użyć tradycyjnie ale także jako róż, cienie do powiek, na usta czy ciało. Opakowanie jest na tyle gustowne, że z pewnością na toaletce zrobi furorę. Rozświetlacze wbrew pozorom są delikatne, producent o tym również komunikuje, że można budować nimi intensywność. Aplikowany na mokro na prawdę ma w sobie moc zaś na sucho daje subtelną poświatę. 

Shimmer Drops czyli kropelki rozświetlające, to olejkowa woda, która posiada w sobie miliony drobinek. Bez obaw można stosować te kropelki na podkład a nawet na suche produkty bez efektu rozwarstwienia się produktów pod tym błyszczącym cudem ponieważ dosyć szybko zastyga bez plam. To mój ulubiony produkt z tej kolekcji, sam w sobie daje niesamowitą taflę ale połączony z produktami suchymi np. rozświetlającymi daje maksimum blasku. "Dropsy" możemy łączyć z kremem, podkładami, balsamami itp. Jedyną wada jest bardzo mała pojemność - zaledwie 10ml.
highlighter petal metal

smashbox drops


petal metal


Vlada Smashbox płynna pomadka, pomadki marki o metalicznym wykończeniu już poznaliśmy, cechują się niesamowitą pigmentacją oraz trwałością. W wypadku tej kolekcji jest tak samo, moc blasku o metalicznym wykończeniu i niezawodna trwałość.Kolor jest na tyle nasycony, że osoby nie posługujące się konturówką spokojnie obrysują tą pomadką usta. Propozycja kolorów raczej jest kolorystyką dla odważnych lub lubiących się bawić makijażem, jeśli jednak samo wykończenie jest zbyt abstrakcyjne, można jedną warstwą pokryć usta i odcisnąć je w chusteczkę od razu po aplikacji. 
Cover Shot Petal Metal paleta, która jest niesamowicie mocno napigmentowana. Większość cieni jest metaliczna i błyszcząca o zupełnie innej formule bardziej "masełkowatej i mokrej" niż dotychczas w marce Smashhbox co wzmocniło pigmentację. W palecie znajduje się również matowy chłodny brąz, który jest bardzo trafie tu umieszczony. 


paleta smashbox petal metal vlada


metaliczna pomadka smashbox

Kolekcja Smashbox +Vlada Petal Metal dostępna w Sephora!