12 grudnia

12 grudnia

Smoke Eye na każdą okazję

Smoke eye na każdą okazję to propozycja makijażu zarówno na dzień jak i na wieczór. Dla miłośniczek mocniej zaznaczonego oka będzie to makijaż wprost idealny. Kluczem tego makijażu jest blendowanie - im bardziej zblendowana całość tym efekt będzie bardziej spektakularny.

smoke eye na każdą okazję

1. W załamaniu rozcierając ponad nie aplikuję cielisty cień o ciepłym odcieniu. Kierując się w jednej linii w załamaniu puchatym pędzlem tworzę bazę pod inne cienie.
2. Chłodny brąz aplikuję na całą powiekę ruchomą płaskim języczkowatym pędzlem - blenduję go tylko na powiece ruchomej wchodząc delikatnie w załamanie.
3. W zewnętrznym kąciku tusz przy linii rzęs kładę czarny cień, rozcieram go do zewnątrz kierując się do zakończenia brwi, tak by całość nabrała formę "kociego oka".
4. Na linii wodnej aplikuję kredkę, rozcieram ją syntetycznym pędzlem wchodząc na dolną powiekę - będzie to baza do pigmentu.

makijaż wieczorowy

5. Na kredkę kładę sypki pigment by podbić efekt i rozcieram go brązem. Ważne, by wybrać cieńszy miękki pędzel by roztarcie było płynne i nie stworzyć ostrej linii, która mogłaby pomniejszyć oko.
6. Tuszuję rzęsy maskarą wodoodporną oraz wypełniam brwi cieniem.

maskara wodoodpoerna
Zdjęcia oczu nie sa obrabiane!

Makijaż, zdjęcia, włosy: Ja
Modelka: Zosia


rozświetlacz do twarzy

makijaż katosu

makijaż z kreską

makijaż inspiracje

Górna powieka: Bobbi Brown Evening Glow Palette
Kredka linia wodna: Deborah Extra Eye Pencil 02
Pigment sypki: Mac Naval Blue
Maskara: Catrice Glam&Doll
Brwi: L'oreal Brow Artist Genius Kit
Podkład: Smashbox StudioSkin
Puder: Deborah puder sypki
Bronzer: Pur Mineral Glow
Rozświetlacz: I Love Makeup (serduszko)