05 stycznia

05 stycznia

Makijaż na karnawał

Witam Was Serdecznie

Okres zabaw, makijażu, szukania odpowiedniej stylizacji na imprezę jeszcze się nie skończył. Karnawał trwa w najlepsze a ja przychodzę do Was z czymś zupełnie nowym na moim blogu czyli z makijażem na okres karnawałowy. 


1. Na cała powiekę nałóż bazę w moim przypadku jest to cień Color Tatto Endless Purple - nie polecam nakładać grubą warstwę ponieważ cienie nie będą się dobrze rozcierały. 
2. Na całą powiekę wklepuję cień z Inglota ( 428 ) - polecam pędzel języczkowy lub języczkowy puchaty ( na zdjęciu złoty )
3. W wewnętrzny kącik oka ląduje cień Inglota ( 117 ) do 1/3 powieki i rozcieram granicę 428 z 117 by przejście cieni było płynne, gdy pigment z cieni nam zblaknie możemy zawsze go dodać - tu użyłem języczkowy pędzel Mac. 
4. Na linię rzęs bardzo delikatnie nakładam czarną kredkę - Dior Carbon 098, rozcieram ją ściętym na prosto pędzlem ku górze.


5. Na linii wodnej nakładam czarną kredkę - Dior Carbon 098 - najlepiej czynność powtórzyć lub użyć eye linera.
6.  Na dolnej powiece użyłem te same cienie co na górnej ( opis wyżej ). By cienie się przechodziły czystym pędzlem rozcieram granice - do tego celu użyłem pędzli " kulki " - Essence oraz Inglot 80HP
7. Tuszuję rzęsy - Hean Absolute oraz IsaDora All Day Long Lash
8. Brwi przeczesuję Benefit Gimme Brow. Efekt końcowy.
9. Nie nakładałem wcześniej korektora i podkładu ponieważ tak było mi łatwiej zmyć osypane cienie, polecam tę kolejność nawet w przypadku makijażu dziennego. W takiej formie od dnia dzisiejszego będę robił tutoriale krok po kroku.


Przedstawiam Wam pędzle :


Od Lewej : Kulka Essence, La Rosa, Mac


Od lewej :

No Name, Avon, Inglot 80HP, Hakuro H74

Makijaż, zdjęcia : Ja
Modelka : Maja