27 stycznia

27 stycznia

Golden Rose Stick Fundation

Witam Was Ciepło

Podkłady w sztyfcie to coraz gorętszy temat, konturowanie na mokro skradły serca nie tylko celebrytów, efekty umiejętnego posługiwania się tym rodzajem podkładu mogą zrobić na prawdę kolosalne wrażenie. Dzisiaj o podkładach w sztyfcie Golden Rose.

Efekt konturowania na morko podkładam Golden Rose Stick Fundation 

Makijaż, fryzura, zdjęcia : Ja
Modelka : Julia


Koszt : Stoisko Golden Rose około 14zł
Dostępność : Stoiska/sklepy Golden Rose

OPAKOWANIE

Plastikowe, pokrętło wysuwa produkt w sztyfcie. Pojemność 11g.KOLORYSKŁAD


MOJA OPINIA

Pierwsze co rzuca się w oczy to czcionka na opakowaniu,ale napisałyście mi, że jaśniejszy ma starszą grafikę. W moim odczuciu ładniejsza jest zdecydowanie na jaśniejszym. Dziękuję za informację.

Sama konsystencja jest gęsta jednak bardzo łatwo się rozprowadza, pod wpływem ciepła palców czy pędzla można z łatwością zaaplikować produkt na twarz.
Nakładany beauty blenderem nie tworzy smug, natomiast nałożony pędzlem wymaga dodatkowego wklepania opuszkami palców ( by efekt był bardziej naturalny )

Podkłady tego typu lubią się z bazami silikonowymi ( przez poślizg ) i tak polecam je stosować. Na każdym typie skóry aplikowany zmoczoną gąbką wygląda korzystnie, mimo tego na skórze tłustej po około czterech godzinach potrafi się błyszczeć i się warzyć.

Kolor 01 jest porcelanowy jednak porównując do beżowo żółtych tonów innych podkładów stwierdziłem, że wchodzi w bardzo subtelny róż.
Kolor 06 to ciepły brąz, trochę żałuję, iż nie jest chłodny ponieważ przy konturowaniu na mokro karnacji jasnej czy oliwkowej nie wygląda zbyt dobrze.

Zapach jest delikatny ale perfumowany, patrząc na skład raczej nie używałbym 
na co dzień mimo, że jest prosty i krótki.
Efekt na zdjęciach dla mnie jest rewelacyjny, bardzo dobrze wygładza i świetnie miesza się z podkładami w sticku.
Produkt ma swoje wady jednak zalety do mnie przemawiają i na potrzeby sesji zdjęciowych, czy do klipów na pewno będę po nie sięgał często.