30 czerwca

30 czerwca

Puder w kulkach - Deni Carte

Hey Moi Kochani :)

Zapraszam Was dziś na recenzje mojej kolejnej miłości DENI CARTE

KULKI W AKCJI : KLIKAM I OGLĄDAM

Można zakupić w dużej wersji ( 17g ) 16,90 : KLIKAM
W małej wersji ( 5g ) 6,30 : KLIKAM

 Ja mam PUDER W KULKACH odcień nr 3

OPAKOWANIE

Aż 17gram produktu zamknięte w plastikowym zakręcanym opakowaniu - bardzo solidnie wykonane. Nie podoba mi się dekielek z siatką w środku - nie potrzebne .
Dodany puszek dobrej jakości.
SKŁAD/INFORMACJE


KONSYSTENCJA

Kulki, nie kruszą się, niesamowicie wydajne, nie kamienieją.EFEKT :

Makijaż,zdjęcie, włosy : Ja 
Modelka : Sandra Schneider

Podkład na warzy : Deni Carte <<-- recenzja kliknij

MOIM ZDANIEM

Uważam, że ten odcień kulek IDEALNIE nadaje się do konturowania. co można zobaczyć w filmiku " na żywo " ( na samym początku posta link ) oraz na zdjęciu wyżej .

Wykończenie kulek określam na rozświetlające,satynowe ale bezdrobinkowe z czego się cieszę.

Jak już pisałem wcześniej, kulki się nie kruszą nawet jeśli upadną na podłogę ( brawo Łukasz :P )

Dają piękny odcień brązu bez tonów żółtych czy pomarańczowych a własnie taki odcień jest najbardziej pożądany w bronzerach, ponieważ te świetnie się sprawdzają w cieniowaniu twarzy .

Efekt który dają kulki nie umiem porównać do żadnej innej marki ponieważ zdecydowanie to najlepsze jakie mam, dodatkowo cena, śmiać mi się chce bo to po prostu GROSZE !

Trwałość określam na dobrą, genialnie " przykleja " się do twarzy i można spokojnie rozetrzeć bez efektu plam, więc nawet osobom niedoświadczonym polecam ten produkt ponieważ krzywdy sobie nie zrobią.

Jestem zwolennikiem nakładania małej ilości potem dokładania - i tak polecam każdemu ( obojętnie z jakim kosmetykiem, czy to cień,podkład itp )

Jak widać na załączonym wyżej filmiku efekt jest na prawdę GENIALNY.

Miałem możliwość pracy dla DENI CARTE na stoisku w GALERIA PORT ŁÓDŹ i malować wszystkimi rodzajami kulek - te jasne idealnie sprawdzą się jako rozświetlacz ( i tu wystarczy mieć opakowanie 5g )

PODSUMOWUJĄC produkt bez dwóch zdań idealny na wiosne/lato/jesień - genialnie rozświetlają ( bezdrobinkowo ) dobrze się trzyma twarzy, nie robi plan, nie ściera się, nie blaknie, za tą cenę nawet bym kupił w hurcie :D POLECAM ! 

YOUTUBE - subskrybuj !!