11 lipca

11 lipca

Maurer & Wirtz Tabac Orginal męska pielęgnacja

  Maurer & Wirtz Tabac Orginal, marka, która kradnie serca mężczyzn. To produkty do pielęgnacji ciała, włosów, zarostu, ale także perfumy a to wszystko dostosowane dla mężczyzn tak, by czuli się komfortowo każdego dnia.

Maurer & Wirtz Tabac Orginal męska pielęgnacja

Perfumy Tabac Original to zapach flagowy stworzony już w roku 1951 poprzez wprowadzenie mydła. Perfumy pachną jak klasyczna elegancja, mężczyzna w białej lnianej koszuli, lnianych spodniach i eleganckich dopasowanych butach. Włosy ułożone, zarost starannie przycięty i wyczesany, w pracy zawsze punktualny a na zewnątrz wśród przyjaciół żywiołowa dusza towarzystwa.
To, że jest to zapach klasyczny absolutnie nie definiuje go jako zapach „dziadkowy”, mój nos czuje cudowne, świdrujące w nos cytrusowe otwarcie, soczyste cytrusy zerwane prosto z drzewa, kwaśne, słone i orzeźwiające. 

To one otwierają drzwi do nieco aldehydowej, odurzającej klasyki, która jest balsamiczna, ale nadal świeża, radosna i optymistyczna. Tak trwa dobre kilka godzin na skórze i ubraniach, od pierwszego powąchania, perfumy te skradły moje nozdrza i zapewne na długo ze mną zostaną.

perfumy tabac original

Tabac Original dowodzi swoich wyróżniających się właściwości w goleniu między innymi w cieszącej się popularnością ciężarówce Barber Truck. Ten mobilny zakład fryzjerski jest wyposażony wyłącznie we własne produkty. Dostępnych jest już 47 artykułów związanych z goleniem, takich jak nowy olejek do brody Tabac Original. Ciężarówka podróżuje po całej Europie na festiwale muzyczne i oferuje klasyczne golenie brzytwą, które ściąga tłumy na krzesła fryzjerskie.

To pielęgnacja dla mężczyzn niezależnie od wieku i długości zarostu, stylu życia, pracy i bycia. Każdy znajdzie w marce coś dla siebie. 


Materiał reklamowy.