08 lutego

08 lutego

Women'Secret perfumowane mgiełki do ciała

 Czym byłyby walentynki bez zapachu, który ma uwodzić, rozczulać i przyciągać uwagę? Dziś o mgiełkach perfumowanych do ciała Women'Secret, które dostępne są w drogeriach Hebe 

Women'Secret perfumowane mgiełki do ciała

Mgiełki perfumowane to rodzaj pachnidła, który zazwyczaj jest w dużych pojemnościach, można dokładać je w ciągu dnia w sporej dawce, mają funkcje odświeżające, poprawiające nastrój i własny komfort. Mimo ich intymności, osoby z bliska wyczuwają woń w sposób łagodny, w zależności od nut zapachowych możemy więc nadać mgiełkom dane znaczenie. 
Mgiełki perfumowane Women'Secret, które dostępne są w Hebe posiadają wiele kompozycji zapachowych, z racji tego, że dostałem w paczce pr od marki dwie, to je właśnie opiszę. 

Women'Secret Passionate Tresaure, to miłośc od pierwszego powąchania. Mgiełka ta opiera się na nutach karmelu, jaśminu i kokosa. Zaznaczam, że jaśmin gra tu podbijająco zapach, sam w sobie nie jest mocno wyczuwalny i uważam to za ogromny plus, najbardziej wyczuwalny jest tu karmel dosłodzony nutką kokosa. To bardzo komfortowy, słodki, przytulny zapach. Fani wanilii, karmelu będą wręcz zachwyceni ta wonią, którą również można łączyć z innymi perfumami. Podsumowując czarną mgiełkę, jest bardzo apetyczna!


Women'Secret Passionate Tresaure

Women'Secret Forever Gold to owocowo-kwiatowa kompozycja, najbardziej wyczuwalne są tu truskawka, liczi, ale też magnolia i bursztyn, który dosładza kompozycję. Są to wonie z tych, które "będą podobać się każdej z Was", bo kierunek obrany w tej mgiełce to Armani Si lub La Vie, absolutnie nie jest to kopia, tylko kierunek zapachowy. Jest kobieco, łagodnie, owocowo, kwiatowo, zwiewnie i po prostu ładnie. Jeśli więc lubicie łagodne, dziewczęco-kobiece klimaty to ta wersja jest dla Was. 

Women'Secret Forever Gold