14 lutego

14 lutego

Tous Love Me perfumy idealne na wiosnę

 Słynny, uroczy miś marki Tous? Odkryjmy go na nowo, bo czas wiosny zbliża się do nas wielkimi krokami a te perfumy wpisują się w ten klimat jak strzał w 10!

Tous love me Hebe

Tous Love Me to perfumy stworzone przez Oliviera Crespa w 2020 roku. To niesamowite musujące, rześkie i świeże otwarcie grejpfruta z bardzo delikatną nutą pikantności dzięki różowemu pieprzu. Cytrusy są tu podane bardzo świeżo wraz z nieco słodkawym liczi, które jest wstępem do przepięknej, różowej, kwitnącej i bardzo naturalnej piwonii. Piwonia jest tu bardzo aromatyczna, kwiatowa, świeżo zerwana z wypielęgnowanego ogrodu, są ludzie, którzy o ogród dbają w sposób szczególny i właśnie w takich miejscach rosną piwonie marki Tous. Obecność róży i jaśminu podbija aromatycznośc kwiatową, bukietową i dodają jeszcze więcej świeżości, zwiewności, ale też romantyzmu. 
Drzewo kaszmirowe wraz z cedrem trzyma kompozycję Love Me w zielony sposób, nie dominują całego odbioru perfum. 
W moim odczuciu Tous Love Me jest bardzo radosną, różową, kwiatową i rześką propozycją nie tylko dla młodych odbiorców. Kilka oprysków i nasz dzień staje się słoneczny, lekki i znacznie bardziej pozytywny, mój nos właśnie tak odbiera te perfumy. 

Nuty głowy: grejpfrut, pieprz, liczi 
Nuty serca: piwonia, róża damasceńska, jaśmin
Nuty bazy: mech, drzewo kaszmirowe, cedr
Dostępność: Drogerie Hebe 

Tous Love Me perfumy idealne na wiosnę


Współpraca pr, nie ma jednak ona wpływu na opinię.