06 lutego

06 lutego

Jo Malone London Cypress&Grapevine Cologne Intense

 Jo Malone London Cypress&Grapevine Cologne Intense stworzone zostały w 2020 roku przez Sophie Labbe, są to perfumy zielone, drzewne a dostępność w różnych pojemnościach w Perfumeriach Douglas. 

Jo Malone London

Jo Malone London Cypress&Grapevine Cologne Intense to opowieść o drzewnych woniach, są idealne dla osób, które nie do końca lubią się z mocnymi akcentami z tej rodziny nut zapachowych. To nie jest dymne, kadzidlane, ciężkie drewno, wręcz przeciwnie, perfumy pachną świeżo, wytrawnie i optymistycznie.
Mamy tu nuty drzewne połączone z winoroślami, zielonymi, liśćmi i łodygą, daje to obraz jakby cyprys zroszony porannym deszczem był ułożony na cytrusowej bazie, to otwarcie jest bardzo rześkie i dodające energii. W trakcie rozwoju perfum gdzieś w tle można wyczuć nieco retro vibe, jest trochę kolońsko i odświeżająco, ale na pewno nie staro i nie mdło. 
Perfumy osiadają na skórze bliskoskórnie w wydźwięku nieco bardziej męskim niż damskim, jednak ta woń nie ma określonej płci, pasuje zarówno do białej koszuli, pracy by podkreślić żywiołowość i energiczność, ale też do luźnych spotkań ze znajomymi. 
Lubię, jeśli drzewne nuty są podane na wesoło, dla mnie Cypress&Grapevine to propozycja na wiosnę, lato i ciepłe dni okraszone słońcem. 


Nuty: drzewne, winorośl, cyprys 
Projekcja umiarkowana do 3 godzin
Trwałość bliskoskórna całodniowa
Dostępność: Douglas o pojemnościach 50 ml, 100 ml. 

Jo Malone London Cypress&Grapevine Cologne Intense