17 grudnia

17 grudnia

Mood Scent Bar Katowice Plac Miarki 2

 Mood Scent Bar to perfumeria niszowa, która ma już w swoim portfolio aż osiem perfumerii, każda z nich zdobiona jest w większości we współpracy z polskimi artystami. Dziś odwiedzam perfumerię niszową Mood Scent Bar w Katowicach Plac Miarki 2 

Mood Scent Bar Katowice Plac Miarki 2

Jest sobotnie popołudnie, nie jest za zimno więc postanowiłem udać się do nowo powstałej perfumerii niszowej Mood Scent Bar w Katowicach na Placu Miarki 2. Wejście między kawiarnią a piekarnią w kamienicy a w środku minimalizm, szałwiowe ściany, witryna delikatnie złota, nie krzycząca zaś flakony ułożone są w idealnym porządku (markami) na metalowych półkach co idealnie łączy się z surowym klimatem koloru zieleni szałwii. Na środku jest wyspa drewniana a kasa sprytnie schowana za mini wyspą gdzie urzęduje stylista zapachowy (sprzedawca). 

Od razu zdjąłem kurtkę, rzuciłem ją na krzesło i zabrałem się do testów, po to tu jestem, otrzymałem blotery (warto je jednak mieć dla klientów, by klient nie musiał o nie prosić), poprosiłem o intymność, by nie przeszkadzano mi w wąchaniu i dokładnie to wszystko otrzymałem, to ogromny plus. Gdy jednak miałem pytanie stylista zapachowy opowiadał mi historie zapachowe, młoda osoba z całkiem niezłym nosem, ale zapewne jeszcze wiele musi poznać. 

Mood Scent Bar opinie


No cóż, Zakochałem się w Santa Maria Novella Rosa Gardenia, niesamowita opowieść o gardenii, kwiecie, naturalnym bukiecie, niesamowicie czystym i absolutnie nie infantylnym, muszę mieć pełen flakon!
Fugazzi Angel Dust to bardzo łagodne pachnidło z piżmem, zapach czysty, łagodny i otulający.
BDK i chyba cięzko mi wybrać ulubiony, Velvet Tonka, Vanilla... poznajcie je wszystkie, każde z tych perfum ma swój uzalezniający klimat.
Essential Parfums otula wanilią Divine Vanille, jest klasyczna, lekko słodka, dostojna i taka mądra...

perfumy niszowe katowice

Zapewne jeszcze nie raz tu przyjdę, można kupić próbke i taką również zakupiłem, bo pocątki muszą być wolne, to jak romans czy gra wstępna, do wszystkiego trzeba czasu, niech to trwa i ahh uwielbiam się tym wszystkim delektować.
Perfumerii Mood Scent Bar życzę powodzenia, bo miejsce ma potencjał. 

gdzie kupować perfumy

Post nie jest współpracą, materiały są moimi własnymi, materiał nie sponsorowany.