05 grudnia

05 grudnia

Juliette Has A Gun Vanilla Vibes i Musc Invisible

 Markę Juliette Has A Gun poznałem na evencie, wspaniali ludzie pełni pasji do dobrych woni. Dziś o dwóch propozycjach, które umilą i otulą nas w czasie chłodnych dni. 

Juliette Has A Gun Vanilla Vibes

Vanilla Vibes to perfumy, które są otulające, ale wanilia połączona została z solą dzięki czemu mamy klimat morza, słonej wody, piasku, wakacji. trochę pudrowości. Balans między wanilią słodka i wytrawną jest tu zachowany na wysokim poziomie, nada się zarówno do szalika, na plażę i każda porę roku. W efekcie końcowym jest otulająco (ten efekt mamy dzięki nutom piżmowym), nie za słodko i oczywiście waniliowo. Projekcja umiarkowana, trwałość 7/8 godzin.

Nuty głowy: kwiat soli
Nuty serca: absolut wanilii, absolut orchidei 
Nuty bazy: absolut drzewa sandałowego, absolut bobu tonka, brązowe piżmo, absolut żywicy

Musc Invisible

Musc Invisible to piżmowiec, miękki, ciepły, otulający, ale nie kremowy a bawełniany, lekko jaśminowy (to świeży jaśmin). Kojarzy mi się z świeżo wypraną białą koszulą bez efektu proszkowego, perfumy te są wygładzone, lekkie i miękkie w odbiorze. Lubi łączyć się ze słodziakami, cytrusami i drzewnymi kompozycjami i do tego zachęcam, bo to piżmo będzie lubiło się z większością zapachów. Projekcja umiarkowana, trwałość 6/7 godzin.

Nuty głowy: jaśmin
Nuty serca: kwiat bawełny
Nuty bazy: piżmo