17 listopada

17 listopada

Odwiedziłem Perfumerię Niszową Sillage w Łodzi

 Będąc w Łodzi zawodowo nie mogłem sobie odpuścić odwiedzenia Centrum Handlowego Port Łódź, znajduje się w niej Perfumeria Niszowa Sillage założona przez Monikę Bernasiak, która zasłynęła ze swojej wiedzy zapachowej na YouTubie. 

Odwiedziłem Perfumerię Niszową Sillage w Łodzi

Godzina 11:30 a ja w Port Łódź, to idealny moment przed obiadem, by odwiedzić Perfumerię Niszową Sillage, nie byłem zaproszony, ale Monikę cenię dlatego musiałem odwiedzić to miejsce, wcześniej też zapytałem się Moniki czy będzie, ale niestety była na wyjeździe, nic nie szkodzi bo na miejscu zastałem świetne doradczynie. 
Z niszą nie mam takiego doświadczenia jak z mainstreamowymi zapachami, znam te popularne jak Montale, Mancera itd. 

perfumy niszowe

Jest jasno, minimalistycznie, w głowie nie kręci sie od zapachu a to ważne, bo w perfumerii nos musi być czysty i nie może być zbyt wielu bodźców, ważny jest flakon i zapach. Wziąłem do ręki kilka flakonów i przepadłem, Montale Roses Musk, Montale Chocolate Greedy, Mancera Coco Vanille, Tiziana erenzi Gold Rose Oudh, Jeroboam Oriento, New Notes Caramelo Vanilla - te propozycje mnie urzekły. To czas na wanilię, otulająca różę i słodką czekoladę, te perfumy są niesamowite i zachęcam do testów, bo są tego warte!
Wyszedłem z wieloma próbkami do testów, bo niszę trzeba mocno przetestować zanim kupi się pełen flakon, myślę, że prędzej czy później wyżej wymienione flakony znajdą się u mnie w pełnej zawartości. 

Sillage oferuje również analizę zapachową, dobór indywidualny i wiele innych korzyści, które Łódzkiej, ale nie tylko, bo Sillage dostępne jest również online społeczności, może pomóc. 

perfumeria Sillage