20 listopada

20 listopada

Matis Paris Hydra Cofert-Set

 Znajdź chwilę na czas dla siebie i maseczkę do twarzy a nawet szyi od Maris Paris Hydra Cofert-Set, zestaw maseczek dostępny jest w Drogeriach Super-Pharm. 

Matis Paris Hydra Cofert-Set

Matis Paris Hydra Cofret-Set mieści sobie dwie maski w płacie oraz jedną maskę żelowo-kremową. 

Matis Paris Hyalushot-Perf maska w płacie, która jest jak to producent pisze szotem kwasu hialuronowego, faktycznie jest go sporo w składzie, dodatkowo łagodzący sok z aloesu oraz naprawcze, działające prewencyjnie przeciwstarzeniowo algi brunatne.
Maska jest bardzo dobrze nasączona, ten płyn spokojnie może nam służyć później jako serum trzymając dobrze zamknięta saszetkę w lodówce (efekt przeciwobrzękowy gwarantowany), sama maska w płacie jest żelowo materiałowa dzięki czemu bardzo dobrze przylega do skóry. Obyło się bez rumienia, bez podraznień a skóra zyskała na wstępnym efekcie nawilżenia, które okazało się być również świetną bazą pod krem a ten na takim podłożu mam wrażenie, że lepiej się wchłonął i skóra wygląda po prostu zdrowiej, jako efekt bankietowy całodniowy świetna sprawa! 

Matis Paris Hyalushot-Perf

Matis Paris Hydr-Mood Night żelowa maska nocna bez spłukiwania, warto pod nią również nałożyć swojego ulubione serum lub to pozostałe z maski opisanej wyżej, mamy zboostowany efekt pielęgnacyjny. 
Z uwagi na formułę maski ku moijemu zdziwieniu nie zauważyłem sciągnięcia. W składzie znajdziemy kwas hialuronowy, algi, aloes, mocznik i kompleks ChronoNight. 
Maska zostaje satynowa na skórze, okluzyjny film zapobiega utracie wody z naskórka co w efekcie przekłada się na świetne nawilżenie i złagodzenie rumienia. Maskę można porównać z całodniowym lenistwem, odpręża, nawilża i koi i taki efekt jest na wagę złota w rutynie jesienno-zimowej. 

Matis Paris Hydr-Mood Night