06 października

06 października

WILD MINT & LAVANDIN Molton Brown

 "Założona w 1971 roku w na South Molton Street w Londynie, marka Molton Brown nieprzerwanie pozostaje ikoną brytyjskiego stylu. Nasze kolekcje wód toaletowych i perfumowanych, produkty do kąpieli, pielęgnacji ciała i włosów są w całości produkowane w Anglii i zobowiązujemy się do tego w przyszłości. Królowa uhonorowała nas Królewską Gwarancją Jej Wysokości Królowej Elżbiety II doceniając wysoką jakość produktów.  W ramach zrównoważonego rozwoju w procesie produkcji nigdy nie przeprowadzamy i nigdy nie będziemy przeprowadzać testów na zwierzętach". 

WILD MINT & LAVANDIN Molton Brown

WILD MINT & LAVANDIN Molton Brown woda toaletowa w obłym flakonie i absolutnie pięknym korku oraz logowaniem na skuwce atomizera. Jakość wykonania designu jest na bardzo wysokim poziomie co też marka utrzymuje już od lat. Samo szkło, korek i atomizer tworzą jakościową doskonałość co sprawia, że perfumy te świetnie wyglądają nawet jako wystrój wnętrza. 

Zielone zabarwienie płynu kieruje nas na nuty, to świetne odwzorowanie perfum do koloru. Zieloność zawdzięczamy pięknemu akordowi mięty gdzie długo z nami zostaje, jest ona zroszona wodą, świeża jakbyśmy przed chwilą ją zrywali ta świeża won łączy się z nutami lasu po deszczu, zieloność, lawenda, zioła, ale też cytrusy tworzą bardzo radosną, wesołą kompozycję. Mimo to perfumy utrzymują się na mojej skórze kilka godzin i zdecydowanie rozwświetlają, dodają optymizmu tej szarej pogodzie za oknem. 
Prosto pisząc to świeże, zielone bardzo radosne perfumy, które bardzo naturalnie na skórze wybrzmiewają co uważam za ogromny plus tej kompozycji. 

molton brown perfumy

Nuty głowy: dzika mięta, bazylia, cytryna
Serce z lawandyny, irysa, gałki muszkatołowej
Baza z drzewa sandałowego, fasoli tonka i wetywerii

Dostępność w Douglas -> WILD MINT & LAVANDIN Molton Brown

molton brown douglas

Paczka pr, nie ma ona wpływu na zdjęcia, opinię oraz tekst.