22 października

22 października

Rare Beauty, róż z Sephory czyli must have z Perfumerii Sephora

 Przed nami święta, sylwester, sporo pracy i najbardziej gorący okres również w Perfumerii Sephora, gdzie pojawiły się bardzo ciekawe propozycje kosmetyków do makijażu. Będąc na evencie prasowym poznałem ich kilka i dziś o nich krótko napiszę. 

Wszystkie swatche są dostępne na  moim instagramie pod tym linkiem: swatche

Rare Beauty, róż z Sephory czyli must have z Perfumerii Sephora


Rare Beauty Discovery Give Yourself Grace paleta, która mnie zauroczyła swą pigmentacją, ale również tych, że cienie się świetnie blendują, wygląda to na oku świetnie! Na środku palety umieszczono cień błyszczący i przyznam, że jest to blask, który widać z kosmosu! Genialna paleta nie tylko na śluby, ale również do codziennego użytku

Natasha Denona Baby Bronze to małe paletki o wielkiej mocy i ogromnej pigmentacji, spokojnie te palety mogą być używane profesjonalnie ze względu na swą jakość. Przepiękne brązy dzienne, ale dzięki temu, że  można budować pigmentację to bez problemu stworzysz nią nawet wieczorowe propozycje!

Natasha Denona Baby Bronze

Rare Beauty Discovery Give Yourself Grace

Sephora Blush Creme Multi Usage 04 nałóż na policzki, usta, powieki. To kremowy róż w pomarańczowym, odświeżającym odcieniu z drobinkami. Świetnie stapia się ze skórą i jest bardzo lekki, idealnie do nakładania gąbką. 

R.E.M Beauty Eclipse Leading Lady kremowy róż nieco bardziej mokry, to świetne rozwiązanie dla tych, którzy nie korzystają z pudrów. Daje piękne satynowe wykończenie, delikatny rumieniec i słowiański vibe 

R.E.M Beauty Eclipse Leading Lady

Sephora Blush Creme Multi Usage 04


Produkty otrzymane na evencie prasowym, współpraca pr bez podyktowanych warunków. Zdjęcia i opinie są moimi własnymi.