28 września

28 września

Postaw na Glow z marką Nuxe

 Wiele trendów w pielęgnacji obecnie obserwuję, ale najlepszym trendem jest ten podyktowany przez własną skórę. Glow skin to mój ulubiony efekt, który dosyć łatwo można osiągnąć, wygląda bardzo zdrowo a skóra jest mocno nawilżona. Dziś o efekcie glow kosmetykami Nuxe

Postaw na Glow z marką Nuxe

Serum Nuxe Super Serum [10] moja skóra zna już dłuższy czas, było ze mną przy kuracji izotretynoiną i świetnie wspierało mnie w nawilżeniu. Czas na Super Serum Eye Eliminuje suchą skórę wokół oczu, wypełnia nawilżając skórę, wygładza dzięki kwasu hialuronowemu i mikrokapsułkom z kompleksem olejowo-roślinnym. Mamy tu również patent z szarotki alpejskiej, który odpowiedzialny jest za działania przeciwzmarszczkowe i prewencyjne. 

To efekt glow kontrolowany, co prawda jest to coś pomiędzy żelowym lekkim serum a lekkiej konsystencji olejkowej, ale bez obaw, bonie tłuści a na skórze serum zachowuje zdrowy, kontrolowany satynowy blask i znacznie bardziej świeże spojrzenie Podpowiem, że to bardzo dobry kosmetyk do łączenia z korektorami, by trochę nadać im lekkości i świeżości. 

Serum Nuxe Super Serum

Serum Nuxe Super Serum eye

Drugim krokiem jest Merveillance Lift Glow, krem posiadający bardzo delikatne zabarwienie dzięki botanicznemu ekstraktowi z pomidora, natychmiast po aplikacji kremu Lift Glow mamy ujednoliconą skórę bez makijażu. Masz jakiś makijaż na skórze? Właśnie nie, a efekt jest subtelny, promienisty i bardzo naturalny. 
Kosmetyk zawiera również wyciąg z mikroalg, które słyną ze swego działania prewencyjnego, ale tez łagodzącego skórę - świetna sprawa dla skór wrażliwych i zarumienionych. 

Gotowa na jesienny glow? 

Merveillance Lift Glow


Współpraca pr, nie ma to wpływu na opinię, zdjęcia i tekst.