21 września

21 września

Mercedes Benz – LAND nowe perfumy Mercedes

 Stworzona przez francuską mistrzynię perfumiarstwa Anne Flipo trylogia jest hołdem dla trzech żywiołów, reprezentowanych przez wody perfumowane, które można nosić osobno lub tworząc z nich swoją unikalną wersję.  Ta prosta koncepcja daje niezrównane efekty. Nakładając kolejne warstwy zapachów wchodzących w skład trylogii Land, Sea i Air, możesz odkryć wszystkie możliwe kombinacje i stworzyć autorską kompozycję – nowy wymiar indywidualności i czystej przyjemności

Mercedes Benz – LAND nowe perfumy Mercedes

Mercedes Benz Land nuty:
Nuty głowy: czarny pieprz, rozmaryn
Nuty serca: kakao, jodła balsamiczna, geranium
Nuty bazy: fasola tonka, nuty drzewne, paczula

Otwarcie Land jest przyprawowe, ostre i ziołowe, zblendowane starannie dobrej jakości składniki nut głowy przechodzą po krótkiej chwili w stronę nut serca gdzie ukazuje się ciemne lekko cierpko słodkie kakao, które wydobywa woń geranium i jodły balsamicznej tworząc zapach ziemisty, gorzko-słodki, bardzo naturalnie wybrzmiewający prawdziwym lasem gdzie tusz obok rosną zioła. Wystygając na skórze perfumy zaskakują nas niesamowita moca fasoli tonki lekko osładzając całą kompozycję, by jeszcze podbić zapach całości mamy znów przypomnienie drzewne i paczulowe co reasumując daje nam zapach mokrego, prawdziwego drzewa, nut zielnych i ziemistych. 

nowe perfumy mercedes

Na mój nos i nie tylko mój, perfumy Mercedes Benz Land idealnie ułożą się na mężczyźnie, który jest pewny siebie, ale sama woń również pomaga wydobyć z siebie tę cechę. Genialna propozycja na rozmowy biznesowe, oficjalne wydarzenia, by zaakcentować to, jak twardo, konsekwentnie dążymy do swoich celów. Perfumy te nie są grzeczne, nie są słodziutkie - jest ziołowo, drzewnie, niszowo i bardzo jakościowo. 


Współpraca pr/współpraca. Tekst i zdjęcia są moją własnością i moją własną opinią.