29 września

29 września

La Vie Est Belle L'Extrait

 Zmysłowe kwiatowe serce róży damasceńskiej łączy się z naszym charakterystycznym Iris Pallida. Potężny, ale delikatny duet, wzmocniony głębią akordu drewna oud. Ten wykwintny zapach został zamknięty w nowym flakonie, w którym nasz kryształowy uśmiech jest teraz zanurzony w złocie.

La Vie Est Belle L'Extrait

La Vie Est Belle L'Extrait to wyrafinowana i zmysłowa reinterpretacja kultowej wody perfumowanej.

Kremowa, różana woń dzięki irysowi i królowej róży, tajemniczość i głębia dzięki kadzidle i nutom drzewnych (oud), drapieżność dzięki różowemu pieprzu.
Jeszcze bardziej intensywna, skoncentrowana, elegancka, niezależna. Ta interpretacja ma ogromną moc, bo projekcja i parametry są bardzo dobre! 
Kremowo kadzidlana kobiecość osiągnięta dzięki Anne Flipo i Dominique’a Ropiona wybitnych perfumiarzy zamknięta w złotym flakonie, elegancja, szyk to właśnie mówi flakon.
Dostępność w Douglas 

perfumy lancome

lancome la vie est belle douglas

Przyznam, że wąchając L'Extrait mam wiele wspomnień, kiedyś pracowałem w perfumerii, pierwszy niuch i przypomniałem sobie o tej jednej klientce, która sobie upatrzyła mnie, zawsze kupowała klasyczną wersję tych perfum i dyskutowaliśmy na różne tematy, była to klientka, która zawsze mnie podtrzymywała na duchu a ja jej doradzałem tylko najlepsze wonie, makijaż i pielęgnację, bo to ją interesowało. Czasem wyszliśmy na kawę, bo w perfumerii dla potrzymania relacji tak można, wiele z tej znajomości wyniosłem. 
Klasyk z kadzidłem w tle, woń utrzymuje sie wiele godzin i nie jest to projekcja tylko bliskoskórna co uważam za ogromny plus, bo perfumy są bardzo lubiane przez otoczenie. 

jakie perfumy w douglas

Współpraca pr