02 sierpnia

02 sierpnia

Tous Love Me The Emerald Elixir recenzja perfum Tous

 LoveMe The Emerald Elixir marki Tous to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet.
Są to nowe perfumy, LoveMe The Emerald Elixir został wydany w 2023 roku.
 Twórcą kompozycji zapachowej jest Dominique Ropion.

Tous Love Me The Emerald Elixir recenzja perfum Tous

Tous marka, która słynie z dobrej jakości biżuterii, ale też z logo słynnego misia. Bez wątpienia flakon jest biżuteryjny, miś otoczony złotą ramą oraz zakrętka jak i atomizer przepięknie się mienią matelicznością złota. Flakon wykonany co do szczegółu, zielone, szlachetne szkło zwraca na siebie uwagę, więc otrzymujemy nie tylko perfumy a również zdobienie toaletki. 

Tous Love Me The Emerald Elixir nuty
Nuty głowy słodka pomarańcza, grejpfrut, gruszka
Nuty serca jaśmin, fiołek, wiciokrzew
Nuty bazy paczula, piżmo, wanilia

Najnowsze perfumy Tous to dla mojego nosa czysta kobiecość, nie dusząca a delikatnie cytrusowa w otwarciu, to otwarcie niech Was nie zmyli, bo to wstęp do zielonej podróży w klasę. Po chwili perfumy projektują, i ten ogon, zapach ciągnie się zwracając uwagę na klasę, szyk i elegancję za sprawą lekko słodkiej gruszki, którą otoczyły jaśmin i fiołek, pięknie to gra, świetny blend tych składników. Fiołek fioletowy, okrągły, ciepły i miękki zaprasza w podróż paczulę a ta jest świeża i bardzo kobieca, układa się na niej piżmo trochę drapieżne, ostrzejsze wygładzając je jako kropka nad misiem wanilia, ona tu osładza, łagodzi i ociepla całość kompozycji. 

Perfumy są kobiece i eleganckie, dla niektórych mogą być cięższe, ale co to właściwie znaczy? Każda skóra i nos jest inny, dla mnie są wyważone i absolutnie nie duszące, choć musze przyznać, że to nie są cytrusy a szlachetna, luksusowa woń. 
Perfumy dostępne w Hebe w aż trzech pojemnościach Tous perfumy

perfumy tous

Perfumy otrzymane w paczce pr, nie ma to jednak wpływu na moje powonienie i opinię.