23 sierpnia

23 sierpnia

Perfumy do szkoły back to school

 Powrót do szkoły zbliża się wielkimi krokami a wraz z nim wybór perfum. Jakie perfumy więc nadają się do szkoły? Dziś propozycja perfum idealnych na wiele godzin lekcyjnych

Perfumy do szkoły back to school

El Ganso Like Father Like Son to perfumy, które są bardzo świeże, dominują tu cytrusy i bardzo łagodne akordy drewna. Nie ma tu nut, które są balsamiczne i przytłaczające, idealne do tego, by czuć się energicznie i świeżo. 

CK One kolejne perfumy unisex, które pokochały kobiety i mężczyźni a także młodzież. Świeża, złożona kompozycja lecz składniki są dobrze zblendowane a to znaczy, że ta świeżość pochodzi z nut cytrusowych, drzewnych i nawet trochę mydlanych bez odurzenia i męczenia nosa własnego i innych. 

Le Couvent Aqua Millefolia to jeden z moich ulubieńców, ma nuty kremowe, mydlane, ale na początku czujemy moc cytrusów. To świeżość pochodząca ze świeżego prania, absolutnie dobrze kojarzące się nuty, kojące i otulające. 

perfumy do szkoły

Hugo Hugo Boss trochę retro, ale nadal świetnie noszalny zapach dla młodych mężczyzn, co prawda nie ma tu eksplozji cytrusów, ale świeżość lasu iglastego i powietrza nie jest to woń "dziadkowa", podkreśla pewność siebie i zbiera komplementy. 

Guerlain Aqua Allegoria to zapach prosty, świeży z cytrusów, świeża, okrągła, soczysta i bardzo pomarańczowa mandarynka. Kompozycja dodająca energii i świeżości, piękne perfumy, ale dyskretne, bo projekcja jest dość blisko skórna. 

perfumy na okazję