10 sierpnia

10 sierpnia

Dermalogica pielęgnacja skóry wrażliwej

 Dermalogica i kosmetyki do pielęgnacji skóry wrażliwej i reaktywnej. Skóra w ciągu roku ma różne etapy i bardzo często zmienia oblicza choćby w odniesieniu do pór roku a przed nami trudny okres jesienno-zimowy. 

Dermalogica pielęgnacja skóry wrażliwej

Oczyszczanie łagodne, micelarne niczym piórko, skóra wrażliwa lubi jeśli traktuje się ją z troską, lubi pielęgnację otulającą i gdy oczyszczanie odbywa się w łagodny sposób, Dermalogica Micellar Prebiotic Precleanse działa przyciągając zanieczyszczenia w sposób delikatny - za pomocą miceli i może być stosowany jako drugi krok w dwuetapowym oczyszczaniu skóry po olejku. 
Coś co mnie zaskoczyło, bo często tego typu produkty są zbyt ostre a tu mimo podania produktu w proszku, który mieszamy z wodą otrzymujemy świetny produkt oczyszczający bez podrażnień, osobiście stosuję raz w tygodniu w celu delikatnego złuszczenia i doczyszczenina porów Dermalogica Daily Milkfoliant zawiera ekstrakty owocowe, ekstrakt z otrębów owsianych  i argininy. 
Wyciąg z owoców lawendy, ekstrakt z malin, ekstrakt z zielonego ogórka i kojący pantenol a to wszystko w łagodnym żelu Dermalogica Ultracalming Cleanser, który jest wprost idealny choćby dla skór z trądzikiem różowatym, azs czy innymi dermatozami. Dermalogica Micellar Prebiotic Precleanse

Dermalogica Ultracalming Cleanser


Kropką nad i jest krem Dermalogica Stabilizng Repair Cream z odbudowującymi, nawilżającymi i uelastyczniającymi ceramidami dodatkowo połączone są one z wąkrotą azjatycką co jeszcze wzmacnia działanie kojąco i łagodzące. Ulga gwarantowana, niweluje rumień, świąd a przede wszystkim mocno nawilża nie obciążając skóry. 

Produkty dostępne w oficjalnym sklepie Dermalogica

Dermalogica Stabilizng Repair Cream

Produkty otrzymane w niezobowiązującej paczce pr.