01 lipca

01 lipca

El Ganso Like Father Like Son perfumy z Hebe

 Jaki ojciec taki syn? Bardzo możliwe poznajcie perfumy El Ganso Like Father Like Son, perfumy tej marki dostępne są stacjonarnie i online w Hebe. 

El Ganso Like Father Like Son perfumy z Hebe

Like Father Like Son to perfumy dla mężczyzn, ale mój nos mówi, że to jest zapach unisex, bo sami zobaczycie, że te nuty zapachowe płci nie mają. 
Nuty głowy: cytrusy, grejpfrut, imbir
Nuty serca: mięta, kwiat pomarańczy, gruszka
Nuty bazy: wetiwer, bursztyn, drzewo sandałowe

Perfumy to zupełna tegoroczna nowość, absolutnie piękny flakon i karton gdzie możemy dostrzec świetną pracę grafika - podróż, kompas, lis, namiot, ilustracje ludzi. Kolory przewodnie również są pastelowe, dynamiczne, wesołe a całość wygląda ilustracyjnie jak małe dzieło sztuki zaś samo szkło flakonu trochę przypomina bidon.

Dostępne w El Ganso Hebe

El Ganso Like Father Like Son

Like Father Like Son jest po prostu cytrusowy, to jak moje perfumowe serducho poczuło tę świeżą cytrynę w otwarciu nie potrafię opisać mojej radości, bo kocham frakcję cytrusową. Świeżość, cytrynowość, lemoniada, ale bez cukru z lekko drzewnym trochę zielonym podbiciem. To jest jeden z najbardziej optymistycznych, chłodzacych zapachów tego roku, który ma świetną trwałość, czuję go na sobie kilka godzin, otoczenie również nie jest obojętne i podziela moją opinię, że perfumy te rozweselają. 
Dlatego napisałem, że propozycja jest i dla kobiet i dla mężczyzn i a pokuszę się - młodzieży, po prostu tego zapachu nie da się nie lubić, ja go pokochałem od pierwszego powąchania i cieszy mnie na co dzień.


Paczka pr.